ВЕСІЛЛЯ ЗОЛОТОЇ ОСЕНІ

11-11.jpg

У Тебе весілля восени?  Тоді ці поради в сам раз для Тебе. Плануючи своє весілля, потрібно враховувати безліч нюансів. Тому хочу поділитися із Тобою тим, на що ж саме варто звернути свою увагу. 

 

 Традиційно роками складалося так, що осінь завжди була багата на весілля. Колись у давнину лише восени, коли вільного часу ставало більше,  люди могли дозволити собі розслабитись і посвяткувати як годиться. Саме тому осінь завжди була найбагатшим весільним сезоном. 

Це вже у наш час ситуація змінилася так, що  інколи важко сказати, на яку пору року припадає найбільше весіль,  так як і весна і літо тепер нічим не поступаються золотій осені. Але і тепер свої позиції ця пора не втрачає. Про що потрібно знати, якщо у Тебе весілля восени?

Крім того, що ранньої осені  є дуже сонячні дні, бувають і вже холодні затяжні дощі. Тому плануй виїзну церемонію вінчання чи розписки  у приміщенні або під накриттям.

Найкращим варіантом для осінньої розписки буде її проведення у залі святкування, якщо  це дозволяє площа весільного залу. Інший варіант – це замовити велике біле шатро, яке захистить від можливого дощу восени.

Якщо ж все-таки Твоя виїзна церемонія буде відбуватися на відкритій території, обов'язково потурбуйся про наявність парасоль для гостей. Обирати місце бажано з твердим покриттям (на бруківці, плитці, асфальті). Трав'яне покриття звичайно потрібно застелити захисною "підлогою"- сценою для зручності і уникнення встрягання каблуків. Також весільне плаття легко забруднити, особливо якщо воно і з шлейфом. Якщо виїзна розписка буде відбуватися під відкритим небом, то від доріжки із пелюстків  краще відмовитися. Також потурбуйся про те, щоб місце розписки було завчасно прибране від опалого листя. А якщо Ти хочеш, щоб пелюстки були присутні, тоді найкраще  дати гостям у руки корнери, наповнені ними, щоб посипали Тебе з коханим відразу при зустрічі.

 

Дуже важливо, щоб Ти взяла запасні колготки / панчохи та змінне взуття. Від прогулянки по мокрій траві чи калюжах весільні туфельки швидко намокнуть і забрудняться, а так ти будеш мати можливість замінити їх на сухі і абсолютно чисті. Для свого коханого візьми спрей «антидощ», який відштовхуватиме вологу від взуття. Ідеально для ваших ніжок буде, якщо ви продумайте день так, щоб кількість пішохідних прогулянок було зведено до мінімуму. Завчасно підбери  яскраву та красиву парасольку, яка стане прекрасним атрибутом весільної фотосесії в дощ. Парасолі яскравих кольорів зроблять ваш день веселішим і оптимістичнішим. Краплі дощу і калюжі справді часто стають прекрасним художнім елементом у весільній фотокнизі, а люди під дощем – усміхнені або танцюючі – чудовим акцентом. Проте одна справа, коли це кілька маленьких крапель, а інша – серйозний осінній дощ. Тому я раджу танці під дощем перенести на фотосесію в окремий день після весілля. Набагато краще завчасно домовитися із фотографом про "закриті" місця для весільної фотосесії: музеї, ресторани, готелі, оранжереї, зимові сади, закриті літні майданчики. Якщо Ти обрала професіонала, то за якість фотографії переживати не варто, адже для фотографа профі дощ не перешкода. Особливо якщо це не злива, а просто мжичка. Навпаки, таке освітлення дозволяє знімати ще краще, так як прямі сонячні промені не спотворюють картинку. Відсутність світла професіоналу теж не завадить, завжди можна використовувати спалах і світлочутливу оптику. Крім того, на фоні похмурого неба контрастує одяг нареченої і нареченого - він стає виразнішим.  А ще добрий фотограф завжди має в арсеналі перелік місць, де можна здійснити красиву весільну фотосесію. Від виїзних церемоній на високих відкритих пагорбах краще взагалі відмовитись.

 

Восени слід розсудливо підійти до вибору весільної зачіски. Якщо Ти схиляєшся до вибору розпущених локонів, подумай ще раз. Усі укладки на основі кіс, пучків відмінно витримають будь-яку негоду, а от локони під дощем швидше за все швидко розпустяться. Не забудь захопити надійний лак для фіксації зачіски. Ще одним рішенням проблеми може стати весільний капелюшок. Він прекрасно захистить Твою зачіску від дощової катастрофи, а ось у вітряну погоду його краще не надягати, так його може знести порив вітру. Більше ідей щодо вибору весільної зачіски є тут.

 

Щодо макіяжу у дощову погоду, то, звичайно, на допомогу приходить водостійка косметика, особливо туш і підводка.

 

Постарайся, щоб і для гостей ваше свято стало також відпочинком.  Відповідально підійди до створення таймінгу весілля та планування весільних зон бенкету. Наприклад, можна спланувати спочатку фотосесію, а тоді шлюб та розписку, для того, щоб гості не були змушені нудьгувати кілька годин під час вашої фотосесії.

Під час весільного бенкету восени інтервали між застіллями і танцювальними блоками повинні бути практично однакові. Пам’ятай, що гості найбільш голодні на початку святкування, тому є природно, що перше застілля є найдовшим. Проте не можна затягувати час, так, як гості самовільно починають покидати  весільні столи. Найкраще, якщо перше застілля триває до 1,5 год. (найоптимальніша тривалість – це 1 год. 20 хв.) Два інших у напрямку до зменшення: 1 год. та 30-40 хв. відповідно.  Щодо тривалості музичних блоків, то вони починаються від 1 год. 15-20 хв. та збільшуються по наростаючій. Якщо Ти плануєш лише два застілля, то відповідно інтервали  будуть збільшуватись.  Якщо Твоє весілля буде відбуватися пізньою осінню, то  від фуршетних столів надворі краще взагалі відмовитись краще розташувати їх всередині весільного приміщення. Козацькі та солодкі столи восени користуються набагато більшою популярністю ніж влітку.  У їхньому оформленні використайте осінню тематику. Але прослідкуй за тим, щоб фуршети не були накриті в альтанці чи віддаленому від ресторану місці, так як і темніє швидше і холодна погода не дозволяє довго перебувати надворі. 

 

Восени темніє швидше ніж влітку, тому дуже вдалими у весільному декорі  будуть композиції із використанням свічок, які горітимуть впродовж усього застілля. Свічки також додають затишку на території чи літній терасі майданчику.

 

 Весільну фотозону слід розташовувати всередині  приміщення, або на літній терасі, якщо вона під накриттям.  Варто також звернути увагу на освітлення фотозони і при потребі додатково освіти її, щоб весільні  фото не були тьмяними, тому що час для фотографування з гостями у вас буде ввечері. А восени темніє досить швидко. До  речі, професійне освітлення залу в тон весілля надзвичайно красиво виглядає, і бадьорить зал особливо в осінні дні.

Декорування залу восени має ряд своїх переваг. Який же колір вибрати основним? Мабуть, тут немає строгого обмеження можна коливатися в осінній гаммі від майже літньо теплої до холодної пізньо-осінньої. Проте, щоб усе не зливалося і на фотографіях був акцент, варто все-таки поєднувати між собою хоча б три відтінки чи кольори.

 

Стильно і красиво оформити весільний зал допоможуть "осінні дари". Використай осінню стилістику: листочки, горішки, жолуді, колосся та сезонні квіти,  маленькі гарбузи у композиції, баночки із медом на солодкі столи або як подарунки гостям, кору, мох та ін.

Розсадкові картки можна креативно прикрасити цими елементами.Бажано, щоб і саме оформлення схеми розсадки не було стандартним.

 

Не потрібно придумувати особливу тематику, адже і на класичному весіллі осіння стилістика буде яскравою. Основним залишається питання єдності стилю, декоративних елементів, які будуть повторюватися у виїзній розписці на весільному бенкеті та усюди. Більше про весільну стилістику можеш прочитати тут.

                                .....    і нехай все буде так, як мрієш Ти@

 

https://semri.com.ua/golden-autumn-wedding/

Ківерцівський районний відділ ДРАЦС