Ветеранам війни - особлива увага

img_4751.jpg

Люди воєнного покоління - особливі люди. Незважаючи на лихоліття, вони пронесли в серці віру в майбутнє, любов до ближнього, готовність жертвувати собою заради інших. Усе далі і далі відходять роки Другої Світової війни. Але ніколи не згасне пам’ять про тих, хто віддавав своє життя для нашого щастя. Сьогодні заступник голови РДА Яна Церкевич відвідала  ківерчанина, учасника бойових дій Климюка Павла Кириловича. Разом з вітаннями від голови районної державної адміністрації Валерія Ткачука, та депутата міської ради Петра Чайки вона передала ветерану  продуктовий набір.

 

 Так склалася доля, що Петро Кирилович, інвалід ІІ групи, залишився на старості літ самотнім. Допомагає йому соціальний працівник  Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  і доглядальниця Вікторова Євгенія Іллівна.

 

 - Щотижня доводиться везти Павла Кириловича до хірурга в районну лікарню. Адже ветеран потребує  постійного медичного догляду. Тому дякую лікарям, які завжди приходять на допомогу. Звернулася за допомогою до районної адміністрації у вирішенні певних проблемних питань і тут прийшли на зустріч, - розповідає Євгенія Іллівна.

 

-  Даниною глибокої шани до солдатського подвигу є  нині наша турбота про ветеранів та учасників бойових дій, які живуть поряд. Ці люди поважного віку потребують особливої уваги та піклування. Дякуємо депутату міської ради Петру Чайці, який завжди відгукується на наші прохання. Бажаємо  Петру Кириловичу гараздів, - зазначила Яна Церкевич.

 

І хоча здоров’я ветерана вже іноді підводить, але він завжди радий, коли до нього заходять відвідувачі.


img_4755.jpgimg_4754.jpg