Відбулася презентація книги Сергія Гупало "Моя несподівана радість"

img_2095.jpg

У Ківерцівській районній книгозбірні для дорослихзавжди можна зустріти однодумців, поспілкуватися з цікавими людьми, поділитися своїми думками та враженнями. В рамках проекту «Книга з автографом» бібліотека організовує зустрічі з письменниками та поетами, на які запрошуються любителі слова.  11 грудня 2017 року відбулася презентація поетичної збірки місцевого поета Сергія Гупала «Моя несподівана радість». До книги увійшли вірші різнопланового звучання, в яких неповторне відчуття, осмислення нашої епохи.

 

Сергій Гупала ділився з шанувальниками своєї поезії з задумом створення поетичної збірки. Автор читав улюблені вірші та розповідав про філософію свого життя і творчості.

 

Привітала із презентацією збірки поезій «Моя несподівана радість»  Сергія Гупало заступник голови районної державної адміністрації Яна Церкевич.

 

- Читаючи збірку поезій, бачиш все життя автора. Кожне слово наповнене особливим змістом. Тому напевно і шукає митець свого читача. У книзі світла печаль переплітається з життєвою радістю. Тут є любов і кохання, самоіронія та пошук відповідей на питання вічного буття, - ділиться враженнями  Яна Церкевич.

 

Директор ЦБС Любов Михальчук подякувала Сергію Гупалу за творчу зустріч та дружні взаємини з колективом книгозбірні, побажала творчого натхнення.


img_2090.jpgimg_2097.jpg