Відбулося засідання організаційного комітету

img_5094_kopiyuvati.jpg

Сьогодні, 17 квітня 2018 року, заступник голови райдержадміністрації Яна Церкевич провела засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення в районі 32-их роковин Чорнобильської катастрофи.

 

У засіданні взяли участь представники представники районної та міської рад, окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, районного будинку культури ім. М.П.Ковальова.

 

В ході обговорення плану заходів вирішили 26 квітня 2018 року об 11 годині біля пам’ятного знаку жертвам Чорнобиля у міському парку, провести панахиду та покладання квітів. О 12 годині в приміщенні центру дитячої та юнацької творчості запланована літературно-музична композиція “Полиновою сльозою омивається душа”, яка відбудеться за участю ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств і відомств України, депутатів місцевих рад, громадських та релігійних організацій.

 

В загальноосвітніх школах, серед учнівської молоді, та у закладах культури району будуть проведені зустрічі з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

 

4 травня 2018 попередньо заплановане проведення у м.Ківерці обласного фестивалю вокально-хорового мистецтва, виконавців розмовного жанру ветеранів війни і праці, національно-визвольних змагань, присвяченого 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

 

Також обговорено план заходів з відзначення в районі Дня пам’яті та примирення, 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня матері.

За результатами наради заступником голови райдержадміністрації дано відповідні доручення.

 

Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики РДА

 


img_5093_kopiyuvati.jpgimg_5095_kopiyuvati.jpg