Відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки до відзначення в районі 26-ї річниці Незалежності України

img_7916_kopirovat.jpg

У районній державній адміністрації, за участю голови райдержадміністарції Валерія Ткчаука, відбулося чергове засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення в районі 26-ї річниці незалежності України.

 

Засідання провела заступник голови райдержадміністрації Яна Церкевич. Участь у роботі оргкомітету взяли міський голова Володимир Жгутов, тимчасово виконуючий обов’язки районного військового комісара Олег Чохленко, керівники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації, позашкільних установ, громадських організацій.

 

Під час засідання заплановано ряд заходів. Зокрема, у міському парку 24 серпня, буде проведено урочистості, нагородження, святковий концерт, будуть організовані спортивні, розважальні заходи, ігри та конкурси для дітей, виставки та майстер-класи. “Гостинну вулицю” представлять художні колективи сільських, селищних рад району. Дійство розпочнеться о 13 годині.

 

Заступник голови райдержадміністрації дала ряд доручень виконавцям, акцентувала на широкому використанні державної символіки під час відзначення державного свят

 

Сайт РДА


img_7917_kopirovat.jpgimg_7918_kopirovat.jpgimg_7920.jpg