Відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, сім’ї та соціального захисту населення.

   Перший заступник голови РДА Юліан Таранчук проінформував про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Ківерцівського району на 2014-2015 роки за підсумками І півріччя 2015 року.
   Про проект рішення «Про внесення змін до Заходів на 2015 рік щодо виконання Програми соціального захисту населення району на 2014-2018 роки» доповідала Валентина Розум – начальник управління соціального захисту районної державної адміністрації. Вона запропонувала внести зміни до Заходів на 2015 рік доповнивши їх такими пунктами, як забезпечення діяльності "мобільного соціального офісу", надання матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, які були призвані по частковій мобілізації жителів району в зону АТО, надання матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, члени яких загинули в зоні проведення антитерористичної операції. Після обговорення депутати рекомендували внести проекти рішень на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.
    Також члени комісії розглянули питання «Про звіт головного лікаря Цуманської районної лікарні». У своїй доповіді Олена Граузе повідомила, що у 2014 році у зв’язку із відокремленням АЗПСМ і виділення під неї окремої будівлі, було здійснено повну реконструкцію приміщення під дитяче відділення, замінено електропроводку, труби та систему опалення. За словами доповідача це стало можливим завдяки допомозі районної ради і районної адміністрації, особисто  депутата районної ради Чорненького Р.І., спонсорській допомозі підприємців і жителів смт.Цумань та інших меценатів. Також проведено заміну вікон на металопластикові в кабінетах УЗД, отоларинголога, процедурному і перев’язочній поліклініки, бухгалтерії та харчоблоці. Проведено капітальний ремонт процедурного кабінету поліклініки. Публічним акціонерним товариством «Цумань» в якості спонсорської допомоги придбано холодильник у процедурний кабінет терапевтичного відділення і кисневий концентратор для потреб стаціонарних відділень. З ініціативи депутата селищної ради Мельника В.О. і за підтримки працівників лікарні був проведений День донора з метою здачі крові для лікування учасників АТО. Працівники лікарні приймають активну участь в зборі коштів, продуктів для наших військових.
    Лариса Циц – заступник генерального директора КЗ «Ківерцівське РТМО» та Наталія Кришук – лікар-інфекціоніст проінформували постійну комісію про проект рішення «Про затвердження районної цільової соціальної  Програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015 – 2018 роки у Ківерцівському районі». Вони повідомили про те, що незважаючи на істотний прогрес у питанні боротьби з цим захворюванням, ситуація загострюється тим, що епідемія розвивається на фоні поширення інших соціально-небезпечних хвороб, таких як наркоманія, туберкульоз, гепатити В, С, хвороби, що передаються статевим шляхом.
    Також депутати рекомендували внести на розгляд пленарного засідання сесії районної ради проект рішення про ліквідацію Ківерцівської районної редакції проводового радіомовлення. По всіх розглянутих питаннях були прийняті відповідні рекомендації.