Відкриття фотовиставки «Цуманська пуща в об’єктиві Андрія Остапенка»

img_8652.jpg

В Ківерцівському районному краєзнавчому музеї, 18 травня 2018 року, в рамках Міжнародного дня музеїв, відбулось відкриття фотовиставки «Цуманська пуща в об’єктиві Андрія Остапенка» та презентація Ківерцівського національного природного парку «Цуманська пуща».

На фотовиставку завітали заступник голови РДА Яна Церкевич, заступник керівника виконавчого апарату райради Анатолій Пушкін, директор Ківерцівського еколого-натуралістичного центру Ганна Стецькович,  ківерчани, журналісти місцевих видань, учні 9 класу Ківерцівської експериментальної школи, працівники парку та інші.

Захід урочисто відкрив директор Ківерцівського музею Степан Войчик. Гостей привітав директор Ківерцівського НПП «Цуманська пуща» Ігор Квач, наголосивши на важливості природоохоронної справи для розвитку нашого краю.

Після відкриття гості оглянули виставку та презентацію про національний парк «Цуманська пуща, яку провели працівники відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи Грицюк Юлія і Савчук Павло. Вони розповіли про важливість збереження природної та історико-культурної спадщини та нагадали про відзначення Міжнародного дня біорізноманіття 22 травня. Насамкінець, заступник директора парку Федір Доридор підкреслив про відповідальність кожного громадянина за збереження природи, яку людство взяло в борг у наступних поколінь.


img_8659.jpgimg_8667.jpgimg_8660.jpgimg_8662.jpgimg_8665.jpgimg_8657.jpgimg_8656.jpgimg_8653.jpgimg_8654.jpgimg_8655.jpg