Відсвяткувала свій ювілей лікар-терапевт Слижук Світлана Василівна

image-0-02-04-49835a105924916072b88063b1f097e80a1ebf10a07beab0081c77a7621de05f-v.jpg

1 лютого 2018 року заколосилося прекрасними роками праці та зібрало ціле суцвіття літ для завідувача терапевтичним відділенням РТМО Слижук Світлани Василівни. Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації  Юліан Таранчук та голова районної ради Василь Хмілевський спільно із заступником Тамарою Чигрин поздоровили ювілярку та вручили Подяку керівництва району і квіти.

Понад 30 років колектив районної лікарні знає Світлану Василівну, як  віддану своїй справі, фахового лікаря,  надійного наставника і доброго порадника молодим спеціалістам.

 

Після закінчення Чернівецького медінституту та інтернатури по направленню Світлана Василівна працювала лікарем-терапевтом Старовижівської лікарні, а у 1987 році була переведена до Ківерцівської ЦРЛ. З 1988 року Світлана Слижук – завідувач терапевтичного відділення Ківерцівської ЦРЛ, де і працює по теперішній час. На роботі вона користується авторитетом у колег та пацієнтів, а для сім’ї іменинниця - лагідна  мати, дружина і люба бабуся.

 

- Людяність, порядність, професійна майстерність, вболівання за здоров’я пацієнтів та багато інших гуманних людських якостей ввібрала в себе щира душа  Світлани Василівни. То ж нехай буде доля прихильною до вас, шановна імениннице, нехай ніколи не захмарюється сонце вашої долі, буде міцне здоров’я, щастя, злагода, благополуччя, добробут у сім’ї та родині! Вітаємо  Вас з ювілеєм!  Бажаємо Вам здоров’я, щастя, миру, успіхів в роботі, - зазначив у вітанні Юліан Таранчук.