Відзначено обдаровану молодь району

32381108_1632614016856551_8052211979395268608_n.jpg

11 травня 2018 року в приміщенні Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти  І – ІІІ ст. № 4 м. Ківерці»  відбулося свято-вшанування обдарованих дітей району та їх наставників - «Барви талантів  Ківерцівщини».

Молоду еліту району вітали: Церкевич Яна Володимирівна - заступник голови  Ківерцівської районної державної адміністрації, Чигрин Тамара Григорівна – заступник голови  Ківерцівської районної ради; Жгутов Володимир Володимирович – Ківерцівський міський голова; Поліщук Ольга Володимирівна - заступник міського голови; Королюк Марія Володимирівна – відповідальний секретар районної газети «Вільним шляхом».

У святі взяли участь: Грибук Микола Васильович – начальник відділу освіти Ківерцівської районної державної адміністрації; Мачушинець Галина Василівна – завідувач методичним кабінетом відділу освіти Ківерцівської райдержадміністрації; Бабійчук Євгенія Петрівна – голова профспілки працівників освіти Ківерцівського району.

- 2017/2018 навчальний рік приніс для освіти Ківерцівщини чимало перемог у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних дисциплін І-ІІІ етапів, обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Волинської обласної Малої Академії, обласних турнірах, різноманітних конкурсах, змаганнях. Життєвий досвід не тільки свідчить, а й вчить: не буде дітей – не буде і держави. Діти – дзеркало будь – якої держави, вони її майбутнє. Наша держава може бути впевнена,   діти Ківерцівського району, землі Волинської її не підведуть, - зазначив у вітальному слові начальник відділу освіти Микола Грибук. 

Відповідно до Положення про щорічні одноразові стипендії для обдарованих дітей району призначається премія голів районної ради та  районної  державної  адміністрації. Цьогоріч одноразову стипендію для обдарованих дітей загальноосвітніх навчальних закладів отримали:

- Васильєв Микола - учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці, переможець обласних олімпіади  з фізики (І місце), астрономії (ІІ місце), математики (учасник).

- Сень Наталія, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці, переможуць обласної олімпіади з англійської мови (ІІІ місце), обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у секції «Зарубіжна література» (ІІ місце), переможець обласного турніру географів (ІІІ м.),   переможець обласного конкурсу у складі екологічної агітбригади      (ІІІ м.);

- Царюк Анна, учениця 9 класу НВК «ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія», переможуць обласної олімпіади з історії (ІІІ місце), обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у секції «Етнологія» (ІІ місце),  учасник обласної олімпіади з біології.

Найтепліші слова вдячності висловлено батькам наших стипендіатів, подякувати за виховання талановитих дітей: Анатолію Миколайовичу та Наталії Володимирівні Васильєвим,   Валерію Євгеновичу і Аллі Петрівні Сень,   Юрію Миколайовичу і Галині Ігорівні Царюк.  

ХХІ століття – це століття освіти й духовності, пріоритетності знань і швидких змін. У цьому навчальному році 56 вихованців Ківерцівського району взяло участь у  дев’ятнадцяти  олімпіадах з навчальних дисциплін в ІІІ (обласному) етапі, 17 із них стали призерами ІІІ (обласному) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, виборовши: 10 – третіх, 6 – других, та 1 – перше  місця, а саме: Арчибасова Вікторія – учениця 11 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці»,  переможець обласної олімпіади з економіки - ІІ місце, переможець районного фестивалю учнівської та вчительської творчості; Віліщук Уляна, учениця 9 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», переможець обласної олімпіади з російської мови - ІІ місце; Зубчик Наталія, учениця 8 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», переможець обласної олімпіади з української мови - ІІ місце; Наумчук Юлія, -  учениця 11 класу НВК «ЗОШ І ст.. – Ківерцівська районна гімназія», переможець обласної олімпіади з історії - ІІ місце  переможець районного  етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт    у секції   «Геологія, геохімія та мінералогія; Люпа Тетяна, учениця 11 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», переможець обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  МАН у секції   «Валеологія» (ІІІ м), учасник  обласного турніру фізиків; Мороз Аміна, учениця 9 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», переможець обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  МАН у секції   «Хімія» (ІІІ м); Власюк Тетяна, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст.  смт Цумань, переможець обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у секції   «Всесвітня історія» (ІІ м); Король Вікторія, учениця 8 класу НВК «ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія», переможець обласної олімпіади з біології - ІІ місце; Король Юлія, учениця 10 класу  НВК «ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія», переможець обласної олімпіади з історії - ІІІ місце, учасник обласних  турнірів юних істориків, юних математиків, обласної олімпіади з географії; Батицький Роман, учень 8 класу  Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», переможець обласної олімпіади з фізики - ІІІ місце; Павловська Анна, учениця 10 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», переможець обласної олімпіади з трудового навчання  - ІІІ місце, учасник обласного турніру з правознавства; Баш Анастасія, учениця 8 класу Ківерцівської експериментальної школи, переможець обласної олімпіади з географії (ІІІ м.), учасниця обласних олімпіад з хімії та англійської мови; Пелех Герман, учень 10 класу Ківерцівської експериментальної школи, переможець обласної олімпіади з географії (ІІІ м.), учасник обласної олімпіади з фізики; Басиста Валентина, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці, переможуць обласної олімпіади з німецької мови, ІІІ місце; Міщук Андрій, учень 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Тростянець,  переможець обласної олімпіади з історії - ІІІ місце; Папірник Давид, учень 9 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ с. Дерно», переможець обласної олімпіади з трудового навчання  - ІІІ місце; Мохнар Владислава, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці, переможець обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у секції   «Мистецтво» (ІІІ м).

Участь в олімпіадах – це щоденна робота на уроках і після уроків, в школі і дома, з досвідченими вчителями і самостійно. І шана вам, юні обдарування, що ступили на цей тернистий шлях за покликанням душі, за внутрішнім бажанням зробити більше, ніж того, що  вимагає шкільна програма. Два місяці тривали районні олімпіади з базових дисциплін. Для одних – вони стали гарним випробуванням своїх знань та можливостей, для інших – принесли перший успіх. Виборовши перемогу на районному етапі, учні стали учасниками обласних олімпіад: Сабаніна Анна, учениця 8 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», переможець районної  олімпіади з польської мови; Хайтбаєва Анастасія, учениця 10 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. №4»  м. Ківерці. переможець районної  олімпіади з російської мови; Власюк Валерія, учениця 11 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», переможець районної  олімпіади з російської мови; Степанюк Володимир, учень  10 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці»,   переможець районної  олімпіади з хімії, учасник команди переможців обласного турніру юних фізиків- ІІІ місце; Лук’янюк Аріан, учень  7 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці»,  переможець районної  олімпіади з фізики; Романенко Анастасія, учениця  7 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», переможець районної  олімпіади з математики; Єфремов Давид, учень  11 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», переможець районної  олімпіади з трудового навчання; Глущук Марія, учениця 10 класу Ківерцівської експериментальної школи, переможець районної олімпіади з астрономії, учасник обласного турніру з історії; Годунок Наталія, учениця 9 класу Ківерцівської експериментальної школи, переможець районної олімпіади з правознавства; Калиш Віктор, учень 10 класу Ківерцівської експериментальної школи, переможець районної олімпіади з  правознавства; Пелех Валерія, учениця 11 класу Ківерцівської експериментальної школи, переможець районної олімпіади з правознавства, учасник обласного турніру юних правознавців; Мандрикін Сергій, учень 11 класу НВК «ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія», переможець районних олімпіад з інформаційних технологій та інформатики; Лайтарук Іван, учень 9 класу, НВК «ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія», переможець  районної олімпіади з англійської мови; Кобук Владислав, учень 9 класу НВК «ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія», переможець  районної олімпіади з економіки; Процик Ольга, учениця 10 класу НВК «ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія», переможець  олімпіади з економіки, учасник турнірів юних економістів, журналістів, правознавців, конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт в секції «Прикладна математика»;  Олекса Владислав,   учень 9 класу, НВК «ЗОШ І ст.. – Ківерцівська районна гімназія», переможець  олімпіади з математики; Панасюк Аліна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці, переможець районних  олімпіад з української та англійської мов; Черняк Іванна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці, переможець районної  олімпіади з німецької мови; Берчук Діна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці, переможець районної  олімпіади з хімії; Януль Вікторія, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Цумань, переможець районної  олімпіади з історії, учасник турніру «Ерудити Волинського краю»; Януль Олена, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Цумань, переможець районної  олімпіади з біології, учасниця турніру «Ерудити Волинського краю»; Крикун Катерина, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Цумань, переможець районної  олімпіади з історії; Пилипчук Микола, учень 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Берестяне, переможець районної  олімпіади з математики; Піддубна Зоряна, учениця 9  класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Жидичин, переможець районної  олімпіади з трудового навчання; Мозолюк Михайло, учень 7 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Жидичин, переможець районної  олімпіади з географії, переможець чемпіонату Волинської області з баскетболу «Волинь спортивна»; Сорочук Лариса, учениця 9 класу ЗОШ І- ІІ ст. с. Сокиричі, переможець районної  олімпіади з географії; Бортнік Катерина, учениця 8  класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Олика, переможець районної  олімпіади з німецької мови; Рогак  Катерина, учениця 9  класу ЗОШ І-ІІ ст. с.  Омельне, переможець районної  олімпіади з німецької мови; Соніч Сергій, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Журавичі, переможець районної  олімпіади з інформаційних технологій; Лисюк Михайло, учень 5 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Липне, переможець районної олімпіади імені Академіка М. Кравчука;  Волков Андрій, учень 6 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», переможець районної олімпіади імені Академіка М.Кравчука.

Одним із основних завдань сучасної школи є залучення творчо обдарованих учнів до наукової діяльності, що успішно здійснюється через систему Малої академії наук України.  Роботи юних науковців є однією з актуальних форм задоволення інтересів і потреб особистості у додатковій освіті та професійному самовизначенні. Які різні захоплення та уподобання у наших науковців! Мабуть, це тому, що Ківерцівська земля надихає на творчість майбутніх  дослідників. У цьому навчальному році на обласний  конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН було направлено 18 робіт, 6 з яких високо оцінило поважне журі: два  ІІ місця,  чотири ІІІ  місць. Кожна вагома справа має своє продовження. Ми впевнені, що ваші старання, наполегливість ще знадобляться, адже вартісна, хороша наукова робота, яка принесе користь вам – ще попереду. Зусилля учнів, наполегливість, ділові якості – уже стали в пригоді, адже вони - переможці І (районного) етапу  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт: Кот Владислав, учень 10 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. №4 м. Ківерці», учасник обласних олімпіад з української мови та літератури, польської мови та літератури, учасник  обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт в секції «Українська література», переможець обласного етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням в номінації «Українська література» (ІІІ місце); Філюк Марія, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Городище, учасник  обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт в секції «Українська мова», переможець обласного етапу міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка (ІІІ м.); Охочий Ростислав, учень 10 класу учень 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Берестяне, переможець районної  олімпіади з математики, учасник  обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт в секції «Математика»; Радюк Вадим, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 м. Ківерці,  учасник  обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт в секції «Літературна творчість»; Петрук Олександр, учень 8 класу, НВК «ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія», учасник  обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт в секції «Інтернет технології та WEB-дизайн»; Вініславський Валерій, учень 11 класу Ківерцівської експериментальної школи, учасник  обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт в секції «Медицина»; Шевчук Ангеліна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Олика, учасник  обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт в секції «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»; Коришко Владислав, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Жидичин, учасник  обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт в секції «Технологічні процеси та перспективні технології»; Карпук Світлана, учениця 9 класу, Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дерно, учасник  обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт в секції «Екологія»; Зубенко Тетяна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Цумань, переможець ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології, учасник районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких  робіт в секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування».

Цьогоріч учні району здобули  наукових вершин на обласних турнірах: турнір юних біологів (ІІ місце), юних географів (ІІІ місце),   юних фізиків (ІІІ місце). І саме цим молодим юнакам і дівчатам під силу сягнути безкрайніх вершин, бути швидкими як вітер, недосяжними як небо, тактовними, щирими і чесними, уміння утихомирювати за допомогою слів: Дунець Андрій, учень 9 класу НВК «ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія», учасник обласної олімпіади з фізики, переможець  обласного етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням в номінації «Історія» (ІІІ місце), учасник команди переможців обласного турніру юних фізиків - ІІІ місце, учасник Всеукраїнського колоквіуму «Космос. Людина. Духовність» (ІІ місце), учасник  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в секції «Аерофізика та космічні дослідження»; Мозолюк Назар, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Жидичин, учасник обласної олімпіади з фізики, інформатики,   призер обласного етапу Всеукраїнської шкільної баскетбольної ліги, учасник  команди переможців обласного турніру юних географів- ІІІ місце; Кнапець Юлія, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 м. Ківерці, учасник команди переможців обласного турніру юних біологів - ІІ місце; Мосійчук Інна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 м. Ківерці, учасник команди переможців обласного турніру  юних географів ІІІ місце, учасник обласного етапу науково-дослідницьких робіт  в секції «Журналістика»; Юхимчук Анастасія, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці, учасник команди переможців обласного турніру юних біологів -ІІ місце, обласного конкурсу екологічних агітбригад - ІІІ м.; Журба Юрій, учень 11 класу Ківерцівської експериментальної школи,  учасник команди переможців обласного турніру юних фізиків - ІІІ місце, учасник обласного турніру з Математики, учасник обласного етапу конкурсу–захисту НДР секція «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»; Грицюк Сергій, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Жидичин, учасник команди переможців обласного турніру юних географів-ІІІ місце; Залевський Роман, учень 10 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», учасник команди переможців обласного турніру юних біологів-ІІ місце; Галущак Олександра, учениця 10 класу НВК «ЗОШ І ст.. – Ківерцівська районна гімназія», учасник команди переможців обласного турніру юних біологів - ІІ місце; Януль Олександра, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Цумань, переможець районного етапу конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт в секції «Фольклористика»; Рибка Марія – Каріна, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Цумань, переможець районного етапу конкурсу–захисту науково-дослідницьких робіт в секції «Лісознавство»; Гончарук Анастасія, учениця 9 класу НВК «ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія», учасник команди  обласного турніру юних хіміків; Степневська Анна, учениця 11 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», учасник команди обласного турніру юних хіміків; Степневська Єва, учениця 11 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», учасник команди обласного турніру хіміків; Каліш Анастасія,   учениця 11 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», учасник команди обласного турніру економістів; Корнелюк Ірина, учениця   11 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. №4 м. Ківерці», учасник команди обласного турніру істориків; Захарчук Дарина, учениця 10 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти       І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», учасник команди обласних  турнірів юних економістів і істориків; Козачук Тетяна, учениця 11 класу НВК «ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія», учасник команди переможців обласного турніру юних економістів; Мілосердова Крістіна, учениця 11 класу НВК «ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія», учасник команди переможців обласного турніру юних економістів; Нетепчук Анна, учениця 9 класу НВК «ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія», учасник команди обласного турніру юних журналістів; Дейна Тетяна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 м. Ківерці, учасник команди обласних турнірів юних хіміків і істориків; Гіль Ілля, учень 9 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 м. Ківерці, учасник команди   обласного турніру юних журналістів; Байцим Мілана, учениця 10 класу Ківерцівської експериментальної школи, учасник команди обласного турніру юних хіміків; Притолюк Яна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст.  с. Прилуцьке, учасник команди обласного турніру юних правознавців; Бубало Анастасія, учениця 10 класу, ЗОШ І-ІІІ ст.. смт Олика, учасник команди обласного турніру юних правознавців.

 Грунтовні знання, звичка мислити, благородство почуттів є саме тими трьома якостями, що формують людину  освічену у повному розумінні цього слова. Участь у різноманітних інтелектуальних та творчих конкурсах дає можливість юним обдаруванням ширше розкрити свої крила творчого потенціалу. Високий рівень знань Ківерцівські школярі продемонстрували на обласних етапах Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика,  обласному конкурсі ерудитів правознавства Волинського краю,   конкурсі колективів екологічної просвіти, Всеукраїнському конкурсі історії і уроки Голокосту ім. Івана Медвинського,   Всеукраїнському колоквіумі «Космос. Людина. Духовність», конкурсі художньої самодіяльності   «Срібні дзвіночки» та інших конкурсах, а саме: Панасюк Анна, учениця 7  класу загальноосвітньої школи  №3 м. Ківерці, переможець районного етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови, переможець обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка (ІІ місце), переможець фінального етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка (ІІІ місце); Власюк Мілана, учениця 9 класу загальноосвітньої школи  №3 м. Ківерці, переможець обласного конкурсу колективів екологічної просвіти (ІІІ місце); Староверський Юрій, учень  10 класу загальноосвітньої школи  №3 м. Ківерці, переможець обласного конкурсу колективів екологічної просвіти (ІІІ місце); Когуц Юлія, учениця  8 класу загальноосвітньої школи  №3 м.Ківерці, переможець обласного конкурсу колективів екологічної просвіти (ІІІ місце); Назарчук Світлана, вихованка гуртка «Мельпомена» центру дитячої та юнацької творчості, переможець обласного етапу конкурсу юних читців поезії Тараса Шевченка (ІІІ місце); Поліщук Владислава, учениця 9 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №4 м. Ківерці», переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Історія і уроки Голокосту» ім. Медвинського (І місце); Костюк Оксана, учениця 10 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №4 м.Ківерці»,  переможець районного етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови, переможець районного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в секції «Історичне краєзнавство», переможець обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка (ІІІ місце); Власюк Дарина, учениця 6 класу Ківерцівської експериментальної школи, переможець обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка (ІІІ місце); Кулакевич Анастасія,  учениця 6 класу загальноосвітньої школи смт Цумань, переможець обласного етапу конкурсу української сучасної пісні «Срібні дзвіночки» (І місце); Манелюк Олена,  учениця 9 класу загальноосвітньої школи смт Цумань, переможець обласного конкурсу колективів екологічної просвіти (І місце), учасник команди обласного конкурсу учнівської молоді «Ерудити правознавства Волинського краю»; Данилюк Олена,  учениця 9 класу загальноосвітньої школи смт Цумань, переможець обласного конкурсу колективів екологічної просвіти (І місце), учасник команди обласного конкурсу учнівської молоді «Ерудити правознавства Волинського краю»; Макара Яна,  учениця 9 класу загальноосвітньої школи смт Цумань, переможець обласного конкурсу колективів екологічної просвіти (І місце), учасник команди обласного конкурсу учнівської молоді «Ерудити правознавства Волинського краю»; Ройко Дарія,  учениця 9 класу загальноосвітньої школи смт Цумань, переможець обласного конкурсу колективів екологічної просвіти (І місце); Арендарчук Софія,  учениця 9 класу загальноосвітньої школи смт Цумань, переможець обласного конкурсу колективів екологічної просвіти (І місце); Лінник Соломія,  учениця 9 класу загальноосвітньої школи смт Цумань, переможець обласного конкурсу колективів екологічної просвіти (І місце), учасник команди обласного конкурсу учнівської молоді «Ерудити правознавства Волинського краю»; Смоліна Юлія,  учениця 9 класу загальноосвітньої школи смт Олика, переможець Всеукраїнського колоквіуму «Космос. Духовність. Людина» (ІІІ місце); Климович Христина, 9 класу учениця загальноосвітньої школи смт Олика, переможець Всеукраїнського колоквіуму «Космос. Духовність. Людина» (ІІІ місце); Поліщук Назарій, учень  11 класу загальноосвітньої школи с. Жидичин, переможець Чемпіонату Волинської області з баскетболу «Волинь спортивна»; Піддубний Владислав, учень 11 класу загальноосвітньої школи с. Жидичин, переможець Чемпіонату Волинської області з баскетболу «Волинь спортивна»; Гловацький Богдан, учень 11 класу загальноосвітньої школи с. Жидичин, переможець Чемпіонату Волинської області з баскетболу «Волинь спортивна»; Рак Олександр, учень 11 класу загальноосвітньої школи с. Жидичин, переможець Чемпіонату Волинської області з баскетболу «Волинь спортивна»; Зарадюк Павло, учень 11 класу загальноосвітньої школи с. Жидичин, переможець Чемпіонату Волинської області з баскетболу «Волинь спортивна»; Касьян Назар, учень 10 класу загальноосвітньої школи с. Жидичин, переможець Чемпіонату Волинської області з баскетболу «Волинь спортивна»; Мелєжніков Іван, учень  10 класу загальноосвітньої школи с. Жидичин, переможець Чемпіонату Волинської області з баскетболу «Волинь спортивна»; Домбік Софія, учениця 9 класу загальноосвітньої школи с. Прилуцьке,  переможець районного етапу Всеукраїнської олімпіади з польської мови, учасник обласного турніру юних правознавців, переможець обласного етапу ХVІІІ всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням в номінації «Історія» (ІІІ місце); Михалевський Павло, учень 11 класу загальноосвітньої школи с. Городище, переможець районного етапу конкурсу юних читців поезії Тараса Шевченка (І місце);  Красовська Олександра, учениця 11 класу опорного закладу освіти «закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №4 м.Ківерці», переможець районного фестивалю учнівської та вчительської творчості; Козаченко Ольга, учениця 11 класу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №1 м. Ківерці, переможець районного фестивалю учнівської та вчительської творчості; Якубовська Анастасія, учениця 11 класу загальноосвітньої школи с. Дідичі, переможець районного фестивалю учнівської та вчительської творчості.

Вихованці Ківерцівської дитячо-юнацької спортивної школи, Ківерцівського районного еколого-натуралістичного центру, Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості, Станції юних туристів у 2017/2018 н.р. стали прикладом великої сили волі, мужності, натхнення, витримки, терплячості.   Адже саме ці молодим юнаки і дівчата здобули  недосяжних перемог в обласних та всеукраїнських конкурсах, були швидкими як вітер, знаходити вихід з найекстримальніших ситуацій, взяти найвищу ноту, викликати захоплення від виробів декоративно-ужиткового мистецтва  та інше – це все під силу нашим школярам: Вязніков Владислав, вихованець гуртка «Лікарські рослини», переможець ІІ етапу Всеукраїнського тематичного конкурсу «День рослини 2017»; Радецька Ангеліна, вихованка гуртка «Юні квітникарі», переможець обласної трудової акції «Турбота молоді - тобі Україно» в номінації «Парад біля школи» (ІІІ місце); Стецькович Христина, вихованка гуртка «Лікарські рослини», переможець обласного етапу Всеукраїнського родинного конкурсу «Дідух»; Близнюк Софія, вихованка гуртка «Юні охоронці природи», переможець обласного етапу Всеукраїнської акції «Птах року – 2017»; Довгаль Станіслав, вихованець гуртка «Народна творчість» переможець обласної виставки-конкурсу «новорічний подарунок»; Мар’юк Крістіна, вихованка вокального ансамблю «Співаночки» центру дитячої та юнацької творчості, лауреат І премії Всеукраїнського фестивалю для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули», ІІ місце у ІІІ міжнародному дитячому музичному конкурсі «Фестиваль дитячої та молодіжної творчості «Перлина Фест»; Охоцький Вадим, вихованець зразкової театральної студії «Мельпомена» центру дитячої та юнацької творчості, переможець обласного етапу всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнімось щиро Вишні» (ІІІ місце); Дудко Ілля, вихованець творчої майстерні декоративно-ужиткового мистецтва «Перлина» центру дитячої та юнацької творчості, переможець обласного конкурсу дитячої творчості «таланти ІІІ тисячоліття» (ІІІ місце); Козярчук Діана,  вихованка зразкової студії декоративно-ужиткового мистецтва «Бджілка» центру дитячої та юнацької творчості, переможець 11 Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» (І місце); Євницька Ангеліна,  вихованка центру дитячої та юнацької творчості, лауреат ІІІ премії  ІІ всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу; Попович Дмитро, вихованець районної станції юних туристів, переможець відкритого кубка Волинської області з туризму у закритих приміщеннях (І місце); Охоцький  Дмитро, вихованець районної станції юних туристів, переможець обласного туристичного зльоту учнівської молоді (ІІ місце); Хижун Едуард, вихованець районної станції юних туристів, переможець відкритого кубка Волинської області з туризму у закритих приміщеннях (І місце); Денисюк Анастасія, вихованка районної станції юних туристів, переможець відкритого кубка Волинської області з туризму у закритих приміщеннях (І місце); Стеценко Ольга, вихованка районної станції юних туристів, переможець відкритого кубка Волинської області з туризму у закритих приміщеннях (І місце); Чепура Марія, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи, переможець чемпіонату Волинської області з легкої атлетки серед юнаків та дівчат (5 місце), переможець естафетного бігу – командного чемпіонату Волинської області з легкої атлетки серед юнаків 2002 року народження  (3 місце), переможець з бігу на 1500 м всеукраїнської гімназіади  (3 місце); Панасюк Мирослава, вихованка дитячо-юнацької спортивної школи, переможець чемпіонату Волинської області з легкої атлетки серед юнаків та дівчат 2000 року народження (1 місце), переможець естафетного бігу – чемпіонату України з легкої атлетки серед юніорів   (4 місце), переможець з бігу на 800 м всеукраїнської гімназіади  (7 місце); Дегтяренко Юрій, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи, переможець чемпіонату України з боксу серед юнаків (5 місце), переможець міжнародного турніру з боксу пам’яті Василя Лотоцького (5 місце), переможець України чемпіонату з боксу серед юнаків 2004-2005 року народження (5 місце); Байда Вадим, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи, переможець міжнародного турніру з боксу пам’яті Василя Лотоцького (2 місце), переможець чемпіонату України з боксу серед юнаків 2004-2005 року народження (3 місце); Бельська Євгенія, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи, переможець всеукраїнського турніру на призи СК Континіум (2 місце), переможець чемпіонату області з дзюдо серед юнаків до 18 років (І місце), переможець чемпіонату області з дзюдо серед юніорів до 21 року (ІІІ місце).

Піднятися на вершину слави допомогли здібним учням як особистісні якості: наполегливість, жага знань, уміння сконцентруватись, так і постійна допомога та підтримка справжніх фахівців своєї справи, талановитих вчителів. На олімпіадах, конкурсах уся увага, як правило, зосереджена на учнях. Про учителів, згадуємо менше, хоча кого, як не їх слід вважати співавторами успіху? Додаткові заняття зі школярами, розробка завдань підвищеної складності, пошук матеріалів – вся ця непомітна, але така важка робота лежить на плечах педагогів.   

Особлива вдячність учителям, які підготували переможців ІІІ етапу Всеукраїнських  учнівського конкурсів, переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  слухачів  Малої академії наук України, обласних турнірів, конкурсів, змагань.

За високий професіоналізм, майстерність та системну роботу по підготовці учнівської молоді до участі в олімпіадах з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та з метою стимулювання творчої праці педагогів по розвитку дитячої обдарованості були нагороджені грамотами відділу освіти: Кушнір Олександр Петрович, вчитель фізики ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м.Ківерці, який підготував переможця  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з астрономії (ІІ місце) та фізики (І місце); Наумчук Оксана Володимирівна, вчитель історії НВК «ЗОШ Іст. –Ківерцівська районна гімназія», яка підготувала переможця  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з історії  (ІІ та ІІІ місця); Попович Вікторія Йосипівна, вчитель історії НВК «ЗОШ Іст. –Ківерцівська районна гімназія», яка підготувала переможця  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з історії  (ІІІ місце) та переможця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в секції «Етнологія» (ІІ місце); Смаль Наталія Сергіївна, вчитель біології НВК «ЗОШ Іст. –Ківерцівська районна гімназія», яка підготувала переможця  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з біології  (ІІІ місце); Романюк Лариса Іванівна, вчитель англійської мови, яка підготувала переможця  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з англійської мови  (ІІІ місце); Кубова Раїса Георгіївна, вчитель німецької мови, яка підготувала переможця  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з німецької мови  (ІІІ місце); Нікітюк Микола Володимирович, вчителя фізики Опорного заклад освіти «Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №4                    м. Ківерці», який підготував  переможця  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з фізики  (ІІІ місце); Коваль Галина Володимирівна, вчитель трудового навчання Опорного заклад освіти «Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», який підготувала  переможця  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з трудового навчання  (ІІІ місце); Вітер Ірина Євгенівна, вчитель української мови та літератури Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», яка підготувала  переможця  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з української мови та літератури  (ІІ місце); Томчук Тетяна Олександрівна, вчитель зарубіжної літератури Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», яка підготувала  переможця  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з російської мови та літератури  (ІІ місце); Гоманюк Олексій Васильович, вчитель географії Опорного заклад освіти «Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», який підготував  переможця  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з економіки  (ІІ місце); Кушнір Олександр Павлович, вчитель географії Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. с.Дерно», який підготував  переможця  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з трудового навчання  (ІІ місце); Цюра Ольга Миколаївна, вчитель історії ЗОШ І-ІІІ ст. с.Тростянець, яка підготувала  переможця  ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад з історії  (ІІІ місце); Литвина Людмила Володимирівна, вчитель зарубіжної літератури ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м.Ківерці, яка підготувала переможця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в секції «Зарубіжна література» (ІІ місце); Данилюк Оксана Миколаївна, вчитель образотворчого мистецтва ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м.Ківерці, яка підготувала переможця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в секції «Мистецтвознавство» (ІІІ місце); Клименко Тамара Петрівна, вчитель хімії Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», , яка підготувала переможця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в секції «Хімія» (ІІІ місце); Сорочинська Ірина Сергіївна, вчитель біології Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», яка підготувала переможця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт в секції «Валеологія» (ІІІ місце).

Крім того, були нагороджені вчителі, які підготували переможців обласних турнірів, обласних та всеукраїнських конкурсів, змагань: Власюк Анатолій Миколайович, вчитель фізики Ківерцівської експериментальної школи, керівник команди турніру юних фізиків (педагоги: Власюк Людмила Григорівна, Люшук Наталія Адамівна, Нікітюк Микола Володимирович, Приймак Микола Євгенович), які підготували переможців обласного турніру юних фізиків (ІІІ місце); Миронюк Олена Валеріївна, вчитель географії Ківерцівської районної гімназії, керівник турніру юних географів (педагоги: Мозолюк Богдан Михайлович, Нетепчук Сергій Селантійович, Люшук Світлана Федорівна), які підготували переможців обласного турніру юних географів (ІІІ місце);. Гарбарчук Жанна Миколаївна, вчитель біології ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м.Ківерці, керівник турніру юних біологів (педагоги; Вишневська Любов Антонівна, Мостоцька Наталія Анатоліївна, Смаль Наталія Сергіївна, Присяжнюк Ірина Петрівна), які підготували переможців обласного турніру юних біологів (ІІ місце).

За творчий підхід до реалізації навчальних завдань та вагомі досягнення у роботі з обдарованою молоддю, за те, що  підготували вихованців з високими результатами в обласних та Всеукраїнських турнірах, конкурсах, змаганнях, за підсумками 2017-2018 н. р. нагороджені грамотами відділу освіти: Мартинюк Наталія Миколаївна, вчитель ЗОШ І-ІІІ ст.. №3 м. Ківерці, за підготовку учня в Міжнародному мовно-літературному конкурсі  ім.Т.Шевченка (ІІ місце), Носко Іван Іванович, вчитель української мови та літератури Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці», за підготовку переможця у конкурсі   «Об’єднаймося ж, брати мої» (ІІІ місце); Ващинець Світлана Йосипівна, вчитель історії Опорного закладу освіти «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №4  м. Ківерці, за підготовку переможця ХVІІІ Всеукраїнському конкурсу «Історія і уроки Голокосту» ім. І.Медвинського                  (І місце); Завальна Людмила Андріївна, вчитель української мови та літератури Ківерцівської експериментальної школи, за підготовку переможця у конкурсі в Міжнародному мовно-літературному конкурсі  ім.Т.Шевченка (ІІІ місце); Харковлюк Валентина Петрівна, вчитель фізики ЗОШ І-ІІІ ст. смт Олика, за підготовку переможця у Всеукраїнському колоквіум «Космос. Духовність. Людина» (ІІІ місце); Шнит Валентина Миколаївна, вчитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Городище, за підготовку переможця в Міжнародному мовно-літературному конкурсі  ім.Т.Шевченка (ІІІ місц); Домбік Галина Іванівна, вчитель історії ЗОШ І-ІІІ ст.. с. Прилуцьке, за підготовку переможця у конкурсі   «Об’єднаймося ж, брати мої» (ІІІ місце); Демчук Світлана Адамівна, керівник гуртка Ківерцівського районного еколого-натуралістичного центру, за підготувку переможця у Всеукраїнському родинному  конкурсі «Дідух»; Довгаль Алла Петрівна, керівник гуртка Ківерцівського районного еколого-натуралістичного центру, за підготовку переможця у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Новорічний подарунок»; Людвік Тетяна Георгіївна, керівник гуртка Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості, за підготовку переможця у Міжнародному дитячому музичному конкурсі «Фестиваль дитячої та молодіжної творчості Перлина Fest»; Горохоль Мирослава Леонтіївна,  керівник гуртка Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості, за підготовку переможця Фестивалю дитячої творчості «Скадовськ скликає друзів»; Гоманюк Валентина Мусіївна, керівник гуртка Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості, за підготовку переможця обласного етапу конкурсі читців читців поезії Тараса Шевченка (ІІІ місце); Тананайський Юрій Володимирович, керівник гуртка Ківерцівської станції юних туристів, за підготовку переможця Відкритого кубку Волинської області з туризму; Ніколайчук Василь Віталійович, керівник гуртка Ківерцівської станції юних туристів, за підготовку переможця Відкритого кубку Волинської області з туризму; Данилюк Андрій Юрійович, тренер-викладач з легкої атлетики Ківерцівської дитячої юнацької спортивної школи, за підготовку переможця з Чемпіонату України з легкої атлетики; Данилюк Олександр Анатолійович, тренер-викладач з легкої атлетики Ківерцівської дтячої юнацької спортивної школи, за перемогу переможця з Чемпіонату України з легкої атлетики.

Подякою Міністерства освіти науки України була нагороджена Шульгач Олена Іванівна,  вчитель математики ЗОШ І-ІІІ ст. с. Берестяне, за сумлінну та бездоганну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

Святковості та урочистості заходу додали номери художньої самодіяльності учнів, яких було нагороджено на святі: Михалевич Павло (ЗОШ с.Городище) прочитав вірш Інелли Огнєвої «Мабуть, кохання – це не квіти», а також було проведено флешмоб під пісню  «Десь по світу», слова: Романа  Стахнів,    Музика: Луїс Фонсі у виконанні Красовської Олександри, учениці 11 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. №4»  м. Ківерці; Козаченко Ольги, учениці 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 м. Ківерці; Марюк Крістіни, учениці 11 класу Ківерцівської експериментальної школи; Арчибасової Вікторії,  учениці 11 класу Опорного закладу освіти «Закладу загальної середньої освіти   І-ІІІ ст. №4»  м. Ківерці»; Якубовської Анастасії, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Дідичі (керівник - Тетяни Людвіг,  керівник гуртка ЦДЮТ).

Майбутнє України залежить не від розмірів її території чи потужності виробництва, а від інтелектуальної могутності, творчого потенціалу нації. Тож маємо надію, що перемоги наших школярів стануть гарним початком для зміцнення української нації.

Іван Носко, методист районного відділу освіти

Переглянути ФОТОАЛЬБОМ


32585725_1632610503523569_3737891796982693888_n.jpg32634531_1632615523523067_5580045807593193472_n.jpg32671514_1632582376859715_4231394633193619456_n.jpg32501129_1632614836856469_8078536864744603648_n.jpg32440744_1632617110189575_2649267550524801024_n.jpg32416551_1632612483523371_6206209368849907712_n.jpg32425902_1632612946856658_2591826318605680640_n.jpg32430289_1632663980184888_4965714773862776832_n.jpg