Вихованці КРЕНЦу зустріли "Еконовий рік"

dscn3160.jpg

«Еконовий рік» - під такою назвою відбувся 28 грудня  2018 року виховний захід для вихованців районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Учасники заходу обговорили, як можна зробити оселю красивою і ошатною на свято, не рубаючи зеленої ялинки. Ідея не рубати  живе дерево заради декількох днів свят знайшла щиру підтримку у головного спеціаліста відділу культури та туризму РДА Хазанюк Марії. Вона нагородила солодкими подарунками дітей- активних учасників акції «Замість ялинки- зимовий букет».

 

Кожен з нас має пам’ятати, що на землі  все взаємопов’язано, і  як  приємно у будь-яку пору року  бачити і слухати спів птахів. Директор екологічного центру Стецькович Ганна розповіла присутнім, як важко птахам перенести зимовий холод та брак кормів, і тому обов’язок кожної небайдужої людини допомогти птахам вижити взимку. Керівник гуртка юних орнітологів Данилюк Алла нагадала, що можна класти у годівничку, а що категорично заборонено.

 

У кінці заходу було оголошено підсумки конкурсу «Намалюй свою новорічну мрію». Вихованці гуртків - переможці конкурсу отримали чудові солодощі та щиро вдячні за них спонсору Пасічній Світлані (Волинська обласна екоінспекція).

 

Діти висловили надію та сподівання, що Новий рік принесе всім здоров’я, радість, достаток та мир. А ще  вихованці  дуже надіються, що у новому році в екологічному центрі  будуть кращі та комфортніші умови для проведення гурткової роботи.

 

Директор КРЕНЦ                                         Ганна Стецькович


dscn3191.jpgdscn3192.jpgdscn3214.jpgdscn3228.jpgdscn3182.jpgdscn3179.jpgdscn3161.jpgdscn3174.jpgdscn3178.jpg