Вихованці пришкільного табору "Веселка" завітали до РДА

img_8836.jpg

Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Щороку у Ківерцівській ЗОШ І – ІІІ ст. №3 після закінчення навчальних занять працює оздоровчий пришкільний табір «Веселка».

 

Організація дитячого пришкільного табору із денним перебуванням – це педагогічна діяльність із повною відповідальністю за життя, фізичне, психологічне та моральне здоров’я дітей, їх повноцінний відпочинок і розвиток. В роботі табору відпочинку «Веселка» розумно поєднується відпочинок, праця і спорт з пізнавальною, естетичною, технічною творчістю дитини, педагогічно продумана організація тимчасового дитячого колективу з індивідуальним охопленням кожної дитини різними видами діяльності.

 

У літньому таборі відпочиває 130 дітей. Тут вони  не лише мають можливість відпочити, зняти фізичне і психічне навантаження навчального року, але й отримують соціальний досвід.  4 червня 2018 року загін школярів "WI-FI" завітав до РДА. Хлопчики та дівчата ознайомилися з роботою держслужбовців, побували в кабінеті голови РДА. Голова райдержадміністрації Валерій Ткачук розповів дітям над чим працює влада району, поцікавився, чи подобається школярам у літньому таборі.


img_8833.jpgimg_8832.jpg