Виставка «Барвистий світ домашніх улюбленців»

dscn3572.jpg

Нас повсюди оточує безмежний, неповторний світ живої природи. Це пишні дерева, дивовижної краси квіти, барвисті метелики, пернаті птахи і, звісно, наші чотириногі друзі – тварини. Ми не можемо уявити наше життя без собаки – відданого охоронця і друга, без кота – поважного та вусатого мишолова. А комусь до вподоби крихітний хом`ячок, кумедна морська свинка або пухнастий довговухий кролик чи папуга.

Тварина віддячує вірністю та прихильністю тільки тому, хто дбає та піклується про неї, і ніколи не стане другом для того, хто хоч раз завдав їй болю та шкоди.

 

Напередодні таких довгоочікуваних літніх канікул, серед останніх весняних днів знайшовся час для проведення казкового дійства – чудового свята для братів наших менших…

 

30 травня на базі Волинського обласного еколого-натуралістичного центру відбулась виставка «Барвистий світ домашніх улюбленців», яка проходила під девізом: «Пізнай домашній світ і ти зрозумієш таємниці життя». Похизувалися своїми чотирилапими, крилатими, лускатими та вухатими тваринами більше 30 учасників.

 Кожен з них мав унікальну можливість показати своїх підопічних та ближче познайомитися із домашніми тваринками друзів.

 

Завітали на виставку і вихованці гуртка «Природа рідного краю» КЗ «Центр позашкільної освіти Ківерцівської районної ради»  Коробчук Дарія і Крапівіна Яна зі своїми домашніми улюбленцями: шиншилою та равликами Ахатінами. Діти разом зі своїми  підопічними стали глядачами захоплюючої екологічної казки, взяли участь у виставці  домашніх тваринок, де мали змогу презентувати своїх улюбленців, поділитись цікавинками про них,секретами догляду та влаштування дозвілля для своїх підопічних.

 

 Організатори виставки подбали про цінні подарунки для природолюбів і смачненькі призи для їхніх  домашніх улюбленців.  

               

 Свято пройшло цікаво. Такий захід підштовхує дітей глибше цікавитися домашніми улюбленцями, виховує у них відповідальність, любов до навколишнього й спонукає читати цікаві книги про братів наших менших.

 

 Всі, хто побував на виставці, отримали багато позитивних емоцій та незабутніх вражень.

                                 

 Тетяна Ісакова,

керівник  гуртків КЗ «Центр  позашкільної освіти»


dscn3552.jpgdscn3554.jpgdscn3568.jpgdscn3564.jpg