Виставка – конкурс «Барвистий світ тварин і птахів»

img_3964.jpg

      Нас повсюди оточує безмежний, неповторний світ живої природи. Це пишні дерева, дивовижної краси квіти, барвисті метелики, пернаті птахи і, звісно, наші чотириногі друзі – тварини. Ми не можемо уявити наше життя без собаки – відданого охоронця і друга, без кота – поважного та вусатого мишолова. А комусь до вподоби крихітний хом`ячок, кумедна морська свинка або пухнастий довговухий кролик чи папуга. Тварина віддячує вірністю та прихильністю тільки тому, хто дбає та піклується про неї, і ніколи не стане другом для того, хто хоч раз завдав їй болю та шкоди.

                Антуан де Сент Екзюпері сказав: «Ти відповідаєш за того, кого приручаєш». Саме цей вислів і став девізом виставки – конкурсу «Барвистий світ тварин та птахів», яка відбулася 12 травня в приміщенні Ківерцівського районного центру еколого – натуралістичної творчості учнівської молоді. Похизувалися своїми чотирилапими, крилатими, лускатими та вухатими тваринами більше 30 учасників- учні  міської четвертої школи, районної гімназії,   вихованці гуртків екологічного центру.  Під час  виставки конкурсу юні зоологи мали можливість презентувати свою пошукову та науково – дослідницьку роботу щодо улюбленців та ближче познайомитися із домашніми тваринами друзів.  Свято проходило у формі гри – мандрівки «Друг у твоїй оселі». Учасники побували на шести інтелектуальних зупинках: «Я і мій улюбленець», «Знайомство з підопічним», «Цікавинки і новинки про домашнього улюбленця», «Всезнайки», «Прогулянки та дозвілля з братами меншими», «Доглядаємо, піклуємось, любимо». На кожній зупинці діти з великим задоволенням розповідали про своїх улюбленців, їхні звички та вподобання. Оцінювали дитячу творчість: методист районного відділу освіти Гмитрук Наталія Миколаївна, лікар Ківерцівської ветеринарної лікарні Васюта Ольга Володимирівна, директор центру еколого – натуралістичної творчості Стецькович Ганна Федорівна та керівники гуртків екологічного  центру.

        Свято пройшло цікаво,  весело, змістовно. Такий захід підштовхує дітей глибше цікавитися домашніми улюбленцями, виховує у них відповідальність, любов до навколишнього й спонукає читати цікаві книги про братів наших менших. Спілкуючись з тваринами, людина стає відповідальнішою, добрішою, чуйнішою, відкритою — одним словом — «людянішою».

      Усі учасники отримали грамоти та подарунки. Переможцями у конкурсі «Барвистий світ тварин та птахів» стали всі господарі тварин та їх улюбленці. Всі, хто побував на виставці, отримали багато позитивних емоцій та незабутніх вражень.,

     Адміністрація  екологічного центру висловлює щиру вдячність  пастору Церкви «Царство Боже» Рудинцю Олександру Ростиславовичу  за сприяння у нагородженні  учасників виставки  та Олесю Ротору, власнику «Зоомаркету», який знаходиться у місті  Ківерці на Привокзальній площі  за  гарний подарунок  живому куточку закладу- акваріумні рибки.

 

 Тетяна Ісакова,

 керівник гуртка «Любителі домашніх тварин»

 


img_3972.jpgimg_3973.jpgimg_3974.jpgimg_3980.jpgimg_3969.jpgimg_3967.jpgimg_3934.jpgimg_3937.jpgimg_3984.jpgimg_3958.jpgimg_3959.jpg