Вітаємо Глущук Богданку з перемогою у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт!

img_20170815_094804.jpg

20 вересня на базі Українського державного центру позашкільної освіти проходив Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу». Із 18 областей України  учасники представили 915 робіт.

 

Мета конкурсу: надання моральної підтримки воїнам АТО, розвиток почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави, виховання любові до рідного краю.

 

Дитячі роботи були представлені у розділах: образотворче мистецтво (живопис, графіка) та поезія (вірші) на тему «Листи на фронт», присвячені значущим подіям захисту України. Глибина думок, громадська позиція дітей та їх "недитяче ставлення" до подій, які відбуваються на території нашої держави, дуже вразила усіх організаторів конкурсу.  Подані на конкурс малюнки та вірші будуть передані воїнам АТО на фронт, у військові частини та шпиталі.

 

За підсумками  конкурсу дипломом ІІ ступеня Українського державного центру позашкільної освіти у розділі «Образотворче мистецтво» нагороджена  Глущук Богдана, вихованка гуртка «Народний розпис» Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості за роботу «За Волю та Гідність, за нашу Свободу», керівник Мельник Л.Ф.

 

Вітаємо Богданку та її керівника з перемогою та зичимо нових творчих успіхів.

 

Світлана Киричук,

методист Ківерцівського районного ЦДЮТ