Вітаємо юристів з професійним святом!

b56ff46b16c9bc436bbd05a712e5aa95.jpg

З 1997 року 8 жовтня в Україні відзначається День юриста. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Діяльність юристів пов'язана з великою відповідальністю і спрямована на забезпечення справедливості й законності в суспільстві. Обравши нелегкий шлях вартових законності, який вимагає кришталевої чесності, Ви присвятили своє життя служінню його величності Закону - високим принципам права.

 

Шановні юристи! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста!

 

В цей день сердечно вітаємо усіх, хто відстоює верховенство права в нашій державі, стоїть на захисті прав і свобод українців, підвищує правову культуру громадян і тим самим робить свій неоціненний внесок у побудову цивілізованого суспільства.

 

Шановні правники! Бажаємо вам бути гідними служителями Феміди, утверджувати й надалі справедливість, принцип верховенства права та забезпечувати неухильне дотримання закону. Міцного усім здоров'я, взаємоповаги та взаєморозуміння, щастя і успіху, життєвої наснаги та високих професійних здобутків!

 

Голова районної державної адміністрації 

Валерій Ткачук