Вітання голови РДА Валерія Ткачука з нагоди Дня Соборності України

bez_nazvaniya_1.jpg

      Шановні земляки! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Соборності України!  День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

 

   Ті історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї.

 

  У цей складний для нас час як ніколи стоїть питання єдності всього українського народу, щоб ми спільними силами могли дати належну відсіч загарбникам нашої Землі.  Неможливо роз’єднати нашу Україну. Схід та Захід завжди були і будуть разом. Україна неодноразово доводила, що народ єдиний у своєму бажанні – жити у вільній, європейській, соборній державі. Як доказ цьому у різних містах проходять марші єдності та солідарності під національними знаменами.

 

     Сьогодні ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.

 

    Нехай кожен громадянин зустріне урочисте свято Соборності з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя.

 

   Зичу усім вам злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртують нас для здійснення високої мети – щасливого і гідного життя, процвітаючої, могутньої, соборної України!

       

Слава Україні!      

                                                                                                         

Голова РДА                                                                 Валерій Ткачук