Вітання голови РДА Валерія Ткачука з нагоди Дня знань

zavantazhennya.jpg

Дорогі діти, шановні батьки, педагоги! Від усього серця вітаю усіх вас з початком нового навчального року та з Днем знань!

Це свято є спільним для всіх і, водночас, дуже особистим для кожного. Без сумніву, особливим цей день є для дітей, які вперше йдуть до школи та вчорашніх випускників, а нині вже першокурсників, які продовжують свій шлях до знань у вищій школі.

Все таким же хвилюючим цей день є для батьків та педагогів, адже саме від їх зусиль залежить майбутня доля сьогоднішніх школярів. Саме під керівництвом мудрих і досвідчених наставників наші діти отримують безцінні знання та вміння, опановують майбутні професії, закладаючи основи свого самостійного життя.

Не даремно у цей день ми традиційно висловлюємо глибоку вдячність усім працівникам освіти, тим, хто з року в рік виховують та навчають нові покоління. Це надзвичайно важливо, адже саме наші діти вже незабаром будуватимуть наше спільне європейське майбутнє.

Тож бажаю їм гідно пройти цим шляхом до нових знань, відкриттів та звершень. Нехай дивовижний світ пізнання, незабутні хвилини спілкування з учителями та друзями стануть найяскравішими моментами шкільного життя.

Зичу всім міцного здоров’я, добра, щедрої долі та невичерпної жаги до знань. Досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними та успішними упродовж усього життя!

Голова РДА                                                          Валерій Ткачук