Вітання голови РДА Валерія Ткачука з нагоди Нового 2019 року

96_main.jpg

Шановні краяни! Прийміть щиросердечні і теплі привітання  з Новим 2019 роком! Нехай ці радісні свята завітають до кожної оселі наповнюючи її злагодою та добрими справами,  щирими посмішками друзів та рідних.

 

Час історії невпинний і 2018 рік закінчує свою ходу. Знову ми стоїмо на порозі нового періоду життя для кожного з нас та всієї держави України. Оцінюючи прожитий рік, ми спрямовуємо свої думки у рік наступний, знаючи, що беремо у спадок багато гарних починань, вагомі здобутки і важливі плани на майбутнє.

 

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що рік був прожитий не даремно. Він був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід. Приніс розуміння того, що всі ми маємо бути єдині у прагненні творити добро, примножувати традиції роду і своєю плідною працею прославляти наш край!

 

Зустрічаючи Новий 2019 рік ми з оптимізмом дивимося вперед і віримо, що цей рік буде кращим за попередній, ознаменується новими звершеннями та досягненнями. Він обов’язково виправдає усі наші сподівання та стане роком процвітання України. Ми будемо жити у сильній, квітучій та шанованій в світі державі.

 

Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає Ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

 

Щедрої Вам колядки, смачної куті і веселих різдвяних свят.

З Новим роком!

                                                                             

Голова РДА                                                                    Валерій Ткачук