Вітання голови РДА Валерія Ткачука з нагоди Різдва Христового

maxresdefault.jpg

Шановні жителі Ківерцівського району! Прийміть найщиріші вітання з нагоди  Різдва Христового! Ще з дитинства Різдвяні свята стали для кожного з нас символом тепла та радості, чарівності та здійснення бажань. У ці святкові дні кожен загадує найзаповітнішу мрію та вірить у її здійснення. 

 

У новий рік ми входимо з новими сподіваннями — на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання — залежить, передусім, від кожного з нас — від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної кропіткої праці. Наші спільні зусилля, самовідданий труд та любов до рідної землі — запорука подальшого розвитку та успіху України.

 

У ці Різдвяні свята перш за все хочу побажати миру! Миру нашій країні, кожній родині, миру кожному дому. Без цього інші побажання не матимуть сенсу. Історія вкотре ставить нас перед величезними випробуваннями. І багатонаціональний український народ — доброзичливий і толерантний, — героїчно відстоює своє право на мир і добробут, єдність і громадянську злагоду, демократію і верховенство права, моральність і духовність.

 

Нехай же святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов’ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного Ківерцівського  краю, заради всієї України! Будьмо патріотами нашої держави, бо ж ми, українці, — розумні, сильні й талановиті. Повіримо в себе, підтримаємо один одного, згуртуймося навколо спільної мети. Разом ми здатні творити дива!

 

Від усієї душі хочу побажати всім нам міцності духу й здоров’я, вірних та надійних друзів, ентузіазму, наснаги, щоб Новий рік був щедрим на добро і любов, сповненим вірою і милосердям, перемогами і великими звершеннями.

 

Нехай же зійде на нашу землю Боже благословення, ясним променем увійде в наші оселі, порадує і звеселить наші родини, вселить віру і надію на мир, щасливу долю, добро та благополуччя.

 

Нехай панують у ваших домівках достаток, затишок, взаєморозуміння й любов.

 

Від усієї душі бажаю вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай кожне бажання, загадане в Різдвяну ніч, неодмінно здійсниться!

                                                                                                           

Валерій Ткачук

 
Голова районної державної адміністрації