Вітання голови РДА ВалеріяТкачука з нагоди Дня працівників соціальної сфери

1446544574_soc.sfera_.jpg

Шановні працівники соціальної сфери! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівника соціальної сфери! Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

 

Приємно відзначити, що завдяки спільним зусиллям у соціальній сфері відбуваються відчутні зміни на краще. Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час.

 

Ви допомагаєте людям вирішувати проблеми, котрі ті не здатні подолати самотужки, проблеми пов'язані з сім'єю, оточенням, здоров'ям, фінансами.

 

Ви ті, хто приймає на себе першими людський біль та життєві негаразди, хто не відвертається від людей, а прагне допомогти і підтримати кожного.

 

Впевнений, що ви і надалі спрямовуватимете свої зусилля, чуйність, професійні знання і великий практичний досвід для досягнення нової якості життя українців.

 

Сердечно бажаю успіхів і натхнення у вашій відповідальній справі. Міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди вам і вашим родинам. Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.

 

 І хай найвищою нагородою для вас завжди буде Боже благословення і подяка від людей!

                                                                                                                 

Голова РДА                                                                               Валерій Ткачук