Військова служба за контрактом

img_20180905_100744.jpg

В рамках співпраці з Ківерцівським районним військовим  комісаріатом проведено презентацію роботодавця в Ківерцівській районній філії Волинського обласного центру зайнятості  для по шукачів роботи. Метою проведення заходу було сприяти залучення безробітних  до військової служби за контрактом в Збройних Силах України.

 

Представник Ківерцівського районного комісаріату, сержант Іван Максимюк ознайомив запрошених з основними вимогами до кандидатів, специфікою та умовами проходження служби в Збройних Силах України, основними вимогами до освіти кандидатів, вимогами  до стану здоров'я, умовами грошового забезпечення, термінами укладання контрактів, умовами доїзду або проживання, забезпеченням форменим одягом, вікові обмеження до проходження строкової служби, тощо.

 

Представник військомату презентував ряд вакансій, що підлягають укомплектуванню, а саме:  ВЧ А1008, що базується у м. Володимир-Волинський, ВЧ  А0959(Повітряні Сили ЗСУ),місце дислокації м.Луцьк, ВЧ А1556 базується м.Мукачево, ВМС ЗСУ та ін.. Усіх учасників заходу, з метою ближчого ознайомлення з умовами проходження служби, було запрошено до Ківерцівського районного військового комісаріату.

 

Провідний фахівець

 з профорієнтації                                                                       Л.Мартинюк