Військово-патріотичний табір «Повстанець» відбувся 21-23 жовтня в лісах Ківерцівського району.

unnamed_1.jpg

Організатором заходу традиційно стала громадська організація «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс» за підтримки управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА, - повідомляють організатори. Про це інформують Волинські новини.

Табір «Повстанець» - вже традиційний захід Національного Альянсу з 11-річною історією, де молодь може пройти базовий таборовий рівень і підготуватись до наступних таборів та вишколів.

Впродовж трьох днів 30 учасників табору слухали лекції на історичну тематику, навчались поводженню зі зброєю, грали в тактичні ігри, опановували тематики лідерства, тайм-менеджменту та інших вмінь на тренінгах.

Як зауважив голова ГО «ВМР «Національний Альянс» Богдан Бальбуза: «Сьогодні Україна, окрім інших речей, гостро потребує хвилі нової, зарядженої на розвиток держави молоді, яка знає свою історію, розуміє стан речей в країні та може стати гідним членом суспільства. Можна бути професіоналом своєї справи – військовим, медиком, програмістом, та при цьому не бути патріотом своєї країни. Наслідки такого явища ми вже кілька років пожинаємо. Це варто змінювати, і добре, що більшість українців це розуміють».

ГО «ВМР «Національний Альянс» організовує десятки таборів, вишколів та тренінгів різного рівня щороку.

З ними можна ознайомитись на сайті організації, в групах у ВК і ФБ.