Військовослужбовець-контрактник – важлива ланка обороноздатності країни, - Валерій Ткачук

img_3012.jpg

Активізацію роботи з відбору на військову службу за контрактом та виконання завдань на 2018 рік  обговорили учасники робочої наради при голові РДА Валерію Ткачуку, яка відбулася сьогодні за участю заступників голови, керівника апарату райдержадміністарції,  головного спеціаліста з мобілізаційної роботи апарату райдержадміністарції, представників районного військового комісаріату.

 

Учасники наради проаналізували проблемні питання, обговорили шляхи активізації агітаційно-роз'яснювальної роботи щодо заключення жителями району контарктів на службу у лавах Збройних Сил України, можливості стимулювання військовозобов'язаних, які укладуть контракт. 

 

Як доповів військовий комісар Ківерцівського районного військового комісаріату, полковник Дмитро Ковальов, у 2017 році для району було визначено планове завдання з комплектування посад рядового, сержантського і старшинського складу Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом у кількості 54 осіб. За результатами роботи військового комісаріату та місцевих органів влади лави контрактників поповнили 29 чоловік, що становить 53,7% від поставленого завдання.

 

- Необхідно активізувати в районі роботу з  відбору кандидатів на військову службу за контрактом у лавах Збройних Сил України, - зазначив голова РДА Валерій Ткачук. - Адже військовослужбовець-контрактник – важлива ланка обороноздатності країни.

 

Відповідальною особою за координацію дій в районі щодо вирішення завдань прискорення виконання показників відбору громадян на військову службу, у тому числі за контрактом, визначено першого заступника голови райдержадміністарції Юліана Таранчука. 

 

За результутами наради прийнято рішення активізувати виїзди мобільних агітаційних груп у населені пункти району, максимально залучати до агітаційно-роз'яснювальної роботи під час виїздів депутатів місцевих рад та членів виконавчих комітетів органів місцевого самоврядування району. 

 


img_3006.jpgimg_3004.jpg