Визначено переможців науково-дослідницьких робіт - слухачів Малої академії наук

img_2758.jpg

26 грудня 2017 року  на базі Ківерцівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбувся І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-слухачів секцій Ківерцівської філії ВО МАН України. Конкурс традиційно проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей.

 

Основне завдання - виявлення і підтримка обдарованих дітей, залучення інтелектуальної та творчо обдарованої молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадської позиції учнів, виховання в них самостійності, наполегливості, вміння формувати і відстоювати власну думку.

 

Юних науковців привітали завідувач районним методичним кабінетом Галина Мачушинець, методист відділу освіти Іван Носко.

 

 У І етапі конкурсу-захисту взяли участь слухачі  МАН із загальноосвітніх навчальних закладів міста, сіл та селищ району. Журі конкурсу-захисту, до складу якого увійшли досвідчені вчителі, відзначило широкий спектр наукової тематики, актуальність переважної більшості робіт, високий рівень їх захисту.

 

- Ми дякуємо учням і педагогам за їх наполегливу працю. Цьогоріч школярі показали дуже хороші результати. Ми хочемо подарувати вам солодощі та невеликі премії, як матеріальне заохочення. Вітаємо усіх з новорічними святами, - зазначила Галина Василівна.

 

За результатами оцінки науково-дослідницьких робіт, їх захисту та виконання контрольних завдань з базових дисциплін школярі братимуть участь у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів ВО МАН.


img_2736.jpgimg_2748.jpgimg_2746.jpgimg_2741.jpgimg_2751.jpg