Владика Михаїл освятив ківерцівський храм Рівноапостольної Ольги

       Велична подія сталася у неділю, 27 липня, в місті Ківерці: урочисте освячення храму Рівноапостольної Ольги. Зауважимо, що пік будівництва храму припав на часи економічної кризи та, по суті, в час Майданівських подій і початку протистоянь на Сході. Скептики говорили, що, через брак коштів, його будуть будувати довгі роки («коли на долоні виросте волосся»,- з виступу настоятеля отця Олега про сумніви). Проте, завдячуючи наполегливості організаторів будівництва, щедрості благодійників та небайдужих людей, - в місті постав величний, дерев»яний, з оригінальною архітектурною формою, православний храм Рівноапостольної Ольги. Символічно, що освячення храму відбувалося з нагоди 1026-річчя хрещення Київської Русі, на Володимира.

     Чин великого освячення храму звершив архієпископ Луцький і Волинський Михаїл у співслужінні духовенства  єпархії та Ківерцівського благочиння. Із запашним українським короваєм та квітами владику Михаїла біля церкви гостинно зустрічали прихожани. Архієпископ йшов до церкви живим коридором, благословляючи вірян. Кожен із православних намагався вклонитись духівнику та прийняти його благословення. Потому розпочалося святкове архієрейське богослужіння.

      Кожна людина, яка молилася цього дня, разом із архієпископом і відчувала на собі справжню Божу благодать. Після святкової служби, кожен бажаючий православний віруючий мав змогу отримати причастя з рук Владики.

         Привітав парафіян з святковою подією настоятель Ківерцівського благочиння УПЦ КП митрофорний протоієрей Іван Семенюк.

      По завершенні богослужіння відбувся подячний молебень, після чого Владика Михаїл привітав присутніх, особливо мешканців міста, з відкриттям нової православної святині, яка вже стала архітектурною прикрасою Ківерець. Також він сердечно подякував всім причетним до будівництва та оздоблення храму.

      Настоятель освяченого храму Рівноапостольної Ольги,  митрофорний протоієрей Олег Ткачусь відзначив настанови і сприяння Владики. Кожному, хто вклав у будівництво великі кошти або ж бодай копійку, фізичну працю для зведення та оздоблення церкви або ж облаштування території навколо неї, отець Олег висловлював щирі слова подяки. 

Інна Тетюрко