ВОЛИНЬ – ЦЕНТР МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАНЬ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ

dsc_4836_sredniy.jpg

3-6 жовтня 2019 року поблизу Луцька відбулись вже традиційні Міжнародні змагання зі спортивного туризму «Волинь», організовані Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму та Волинським обласним Центром туризму, спорту та екскурсій, за сприяння Міжнародної Федерації спортивного туризму. 

 

35 команд з Білорусі, Литви, Латвії, різних областей України та міста Києва, більше 200 спортсменів-туристів прибули на змагання, які вже всьоме відбуваються на базі «табору Сонячний», що у селі Гаразджа Луцького району.

 

У перший день спортсмени змагались в особистому заліку в трьох вікових групах на дистанціях «Смуги перешкод», яку організатори обладнали у гараздженських кар’єрах.

 

У другий день спортсмени молодшої вікової групи долали понад 4 кілометровий, а в старшій 6-ти кілометровий крос-похід в лісовому масиві поблизу с.Воротнів. Дистанція крос-походу включала в себе як технічні етапи з туризму, так і орієнтування на місцевості.

 

Одні з найскладніших були змагання на дистанції командної «Смуги перешкод», які відбувались безпосередньо на території «табору Сонячний». Комплексна дистанція з технічними етапами включала скельні ділянки зі штучного рельєфу, навісні та крутопохилі переправи, вертикальні підйоми і спуски.

 

За результатами 3-денної боротьби переможцями у Міжнародних змаганнях зі спортивного туризму серед молодшої вікової групи стала команда Вінницького центру туризму, ІІ місце - у туристів Миколаївської області, а бронзові нагороди дістались команді Литви.

 

У середній групі І та ІІІ місця здобули спортсмени Вінницької області, а срібними призерами стали білоруські туристи з Кобрина.

 

А в старшій групі спортсменів лідерами стали команда з Кобрина (Республіки Білорусь), ІІ місце місце у представників Донецької області та бронзові нагороди дістались команді Вінницького центру туризму.

 

Волинська ж команда показала непогані результати, та, на жаль, не потрапила в трійку лідерів у загальному підсумку.

 

Переможці та призери отримали грамоти, дипломи, кубки та медалі від організаторів.

 

Також всі учасники отримали солодкі подарунки та невеличкі сувеніри на згадку від господарів змагань.

Пресслужба Центру туризму, спорту та екскурсій,

Контактна особа:

Наталія Шум’янко

+380968078646


dsc_4184_sredniy.jpgdsc_4249_sredniy.jpgdsc_3921_sredniy.jpgdsc_4783_sredniy.jpgdsc_4569_sredniy.jpg