Волинь готується до духовної гостини на фестивалі «Берегиня»

38151529_661255184236103_1223226709038333952_n.jpg

9–13 серпня 2018 року на Волині відбудеться Восьмий Міжнародний фестиваль українського фольклору «Берегиня».

 

Зокрема, до Луцька приїдуть фольклорні колективи від українських громад Польщі – ансамбль народної пісні «Кресов’янки» товариства Творців культури Надбужанської імені Януша Каліновського, міста Влодава, Словенії – Каріна Маловшек, солістка спілки Українців «Берегиня», Білорусі – зразковий аматорський колектив «Вясковая табала» будинку культури м. Хотислав Малоритського району Брестської області, Франції – Франко-слов’янський хор м. Тулуза, Словаччини – фольклорний колектив «Вишня» Словацького центру культури м. Кошиці.

 

Отож, загалом Волинський край прийматиме п’ять зарубіжних колективів та мистецькі колективи із 17-ти областей та міст України, біля сотні фольклорних гуртів та окремих виконавців із районів та міст Волинської області.

 

Нагадаємо, що фестивальні дійства проходитимуть не лише в Луцьку, а й у славному своєю історією містечку Берестечку. Учасники та гості фестивалю побувають у Національному історико-меморіальному заповіднику «Поле Берестецької слави», а також в урочищі Вовчак Турійського району, де зродилась Українська Повстанська Армія. Відтак, учасниками театралізованих дійств стануть: «Козацька слава у віках», «Вовчак – Волинська Січ» та мистецькій акції «Ми – нащадки своїх героїв».

 

Окрім того, для молоді 11 серпні о 20 годині на Театральному майдані розпочнеться етно-дискотека «Гєцом-кєцом!» за участю відомих гуртів «Роялькіт», «Нота-нео», «YEGANOV PROJECT» та інших.

 

Слід зазначити, що організаторами культурно-мистецького дійства є Обласний науково-методичний центр культури, управління культури, з питань релігій та національностей Волинської облдержадміністрації, за підтримки Волинської облдержадміністрації, Волинської обласної ради, Луцької міської ради.

 

Волинський обласний науково-методичний центр культури.