Волинська обласна рада ухвалила звернення до ПАРЄ щодо звільнення Надії Савченко

img_7220.jpg

      З ініціативи фракції «Батьківщина» у Волинській обласній раді на 32 позачерговій сесії було прийнято звернення до Парламентської Асамблеї Ради Європи щодо звільнення протиправно утриманої під вартою народного депутата України Надії Савченко. Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

     Як зазначено в документі, Надія Савченко утримується під вартою на території іншої держави за безпідставними обвинуваченнями та з очевидним порушенням міжнародних стандартів захисту прав і свобод людини.

     «Ми розраховуємо, що ПАРЄ невідкладно прийме всі необхідні заходи для якнайшвидшого звільнення народного депутата України та члена Постійної делегації ВР України в ПАРЄ Надії Савченко, Олега Сенцова та інших громадян України, які всупереч їх волі протиправно утримуються на території Російської Федерації», - зазначила депутат-«батьківщинівець» Валентина Блінова.

      23 січня, також були ухвалені відповідні звернення до ПАРЄ Луцької районної радою та Володимир-Волинською міською радою.