Волинська область: рятувальники застерігають: не паліть суху траву!

ne_pali_travu_velika.jpg

Свято Світлого Воскресіння Господнього волиняни зустріли без пожеж в екосистемах та релігійних закладах. Але вже завтра наступають робочі будні і  люди займатимуться звичними городніми роботами. А отже  комусь закортить не лише покопатися на городі, а й спалити обрізане гілляччя, торішнє листя, траву тощо.

 

Рятувальники застерігають:  для збереження природи -  не паліть! Для попередження пожеж в екосистемах, що виникають внаслідок випалювання сміття, посуші,  працівники ДСНС України  будуть продовжувати роз’яснювальну роботу з населенням та залучати до співпраці працівників екологічної інспекції, соціальних служб, представників релігійних конфесій та засобів масової інформації.

 

 

Шановні громадяни! Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області закликає громадян не спалювати сухої трави та сміття, адже це завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Подібні випадки спалювання можуть призвести до масових загорань різних будівель, зменшують родючість ґрунтів та призводять до зниження урожайності. Також згідно статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення особи, які випалюють стерню, луги, пасовища та іншу природну рослинність тягнуть за собою адміністративну відповідальність.

 

Якщо Ви помітили горіння сухої трави – спробуйте самотужки його ліквідувати. У випадку масштабних пожеж негайно повідомте Службу порятунку «101».

 

Управління ДСНС у Волинській області