”Волинська осінь“ завершилась

dsc_6329_sredniy.jpg

29-31 жовтня відбулися ХІХ обласні особисто-командні змагання зі спортивного орієнтування ”Волинська осінь“.

 

Протягом трьох днів Волинські орієнтувальними показували свою вмілість,     спритність, раділи перемогам та аналізували поразки, змагалися за звання кращого й просто насолоджувалися чарівною природою рідного краю.

 

Першого дня змагання відбувалися поблизу м. Володимира Волинського. На відкритті, окрім директора Волинського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства Бальбузи Богдана Костянтиновича, з вітальним словом виступили також голова Зимнівської сільської ради Католик В’ячеслав Артурович та начальник гуманітарного відділу Зимнівської сільської ради Гус Олена Петрівна. Того дня зібралася рекордна кількість змагальників – 379 учасників з 20 команд. Змагалися у трьох вікових категоріях – молодшій, середній та старшій.

 

За результатами першого дня змагань в загальнокомандному заліку 1 місце виборола команда Камінь-Каширського району, почесне 2 місце зайняла Старовижівська ОТГ, а учасники Зимнівської ОТГ здобули 3 місце.

 

Другий день змагань (30 жовтня) проходив у Ківерцівському районі поблизу села Кульчин. Близько 300 орієнтувальників змагалися за першість, застосовуючи свої вміння та випробовуючи успіх.

 

Результати командного заліку другого змагального дня так і залишили золоту перемогу за учасниками Камінь-Каширського району, срібними призерами ж стала команда з м. Луцьк, а замкнули трійку лідерів представники Старовижівської ОТГ.

Завершальний (третій) день змагань зі спортивного орієнтування ”Волинська осінь“ приймав Ратнівський район. Позмагатися на новоствореній, спеціалістами нашого Центру, карті з’їхалося 288 учасників з 12 команд.

 

Підбадьорити школярів прийшли голова Ратнівської районної ради Михайло Макарук, начальник відділу освіти, молоді та спорту Валентин Андросюк та директор Ратнівського будинку творчості дітей та юнацтва Наталія Антонюк.За підсумком командного заліку перемогу святкували господарі змагань – школярі Ратнівського району. Друге місце здобула команда Старовижівського району і бронзові нагороди отримала команда Камінь Каширського району.

 

Призери змагань в особистому заліку всіх трьох днів отримали грамоти та медалі, а переможці ще й подарунок – квитки на фестиваль українського духу ”Бандерштат 2020“.

 

Впродовж 3-х днів майже 1000 дітей змагались у лісових масивах області. Всі отримали позитив та задоволення від спілкування з давніми друзями та чудовою природою.

 

Найзолотистіший місяць осені завершився триденними змаганнями зі спортивного орієнтування у різних куточках Волині. Дякуємо всім за участь, тренерам – за підготовку дітей, органам влади на місцях – за сприяння у проведення змагань, колегам – за професійну роботу!

 

Центр національно-патріотичного виховання, туризму і                              краєзнавства   


dsc_6206_sredniy.jpgphoto5325991800931986737_sredniy.jpgdsc_6170_sredniy.jpgdsc_6030_sredniy.jpgdsc_5764_sredniy.jpgdsc_5846_sredniy.jpgdsc_5697_sredniy.jpg