Волинські страхувальники перерахували в бюджет майже 1,5 мільярда гривень ЄСВ

    За підсумками І півріччя 2015 року на Волині сплачено 1 мільярд 497 мільйонів гривень єдиного соціального внеску. Це на 151,9 мільйона гривень ЄСВ більше проти аналогічного періоду торік.

  Аналітика свідчить, що з початку цього року щомісячні надходження ЄСВ перевищували минулорічні показники. Відтак, до прогнозу щодо сплати  волинськими працедавцями ЄСВ зібрано на 5,8 відсотка цього платежу  більше.

  «Завдяки спільним скоординованим зусиллям органів виконавчої влади, фахівців ДФС та сумлінню наших роботодавців бюджет стабільно поповнюється надходженнями єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування. Сьогодні очевидно, що реформа  нарахування і сплати ЄСВ  демонструє перший вагомий позитив», - зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

  За словами керівника ГУ відомства в області, оновлена система нарахування і сплати ЄСВ стимулює працедавців підвищувати рівень оплати праці та легалізувати найманих працівників.

 «А це означає, що кожен найманий працівник може розраховувати на гарантований державою соціальний захист», - підсумував Віталій Чуй.

 

Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області