Волинян кличуть стати учасниками "Останнього героя"

vayld.jpg

У середині серпня на одному із незаселених островів Дніпра відбудуться ігри «Wild Summer 2015», які є аналогом популярного телешоу «Останній герой». Учасники, які потраплять на острів, зіштовхнуться із труднощами: улаштування побуту, житла, добування вогню стануть їх повсякденними завданнями.-повідомляє Таблоїд Волині

Протягом усього перебування на острові, що в Дніпропетровській області, учасники будуть випробовувати свої сили в різних змаганнях та отримувати за перемогу нагороди у вигляді їжі або інших життєво необхідних предметів.

Як розповів організатор заходу Денис Білозор, «Wild Summer» – це спортивно-змагальна гра, яка відбувається протягом восьми днів.

«Реаліті-шоу стартує 15 серпня. Організовуємо ми його повністю самі, тому учасники повинні сплатити членський внесок. Ці гроші підуть на закупівлю продуктів і устаткування, витрати на проїзд і страховку», – розповів Денис.

До слова, ігри проводяться вже вдруге. Але цього року організатори обіцяють більш жорсткі правила та нові ектримальні конкурси. Наприклад, догнати курку, щоби дізнатися наступне завдання чи зробити річну воду придатною для пиття.

Окрім жорстких умов, цього року на учасників чекає супровід знімальної групи. Відразу декілька операторів будуть вести зйомку цілодобово і викладати записи в соцмережах, де відбуватиметься голосування.

Наприкінці ігор будуть визначені два переможці: хлопець і дівчина. Приз, який дістанеться кращим з кращих, організатори тримають у таємниці.

Наразі, за словами організаторів, заявки на участь у конкурсі подали близько 115 осіб. Всього очікується біля 300 заявок, з яких організатори відберуть 20 найкращих.

Реєстрація відбувається на сайті WildSummer до 10 серпня. Вік учасників – 18-33 роки.

Відзначимо, що в перший день приїзду багаж учасників буде перевірятися. З собою «вайлдсамерам» буде дозволено взяти каремат, спальник, засоби захисту від комарів і різних комах, аптечку і теплі речі. За учасниками, крім операторів, буде стежити також медик.