Волонтерство – це поклик серця до милосердя

img_1915.jpg

 5 грудня 2017 року з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтерів голова райдержадміністрації Валерій Ткачук та його заступники, міський голова Володимир Жгутов привітали волонтерів з їхнім святом.

 

     -  Допомога АТО в наш час – це діяльність, завдяки якій можна забезпечити фронт необхідним хоча б частково. Ми знаємо, як рятували солдатам життя бронежилети, як допомагали їм каски, як зручно воювати в надійному та практичному взутті, а також користуватися якісною оптичної технікою, що дозволяє побачити ворога на відстані і навіть уночі. Якби прості люди спільними зусиллями не жертвували кошти на усі ці критично важливі речі, ситуація була би значно гіршою. Важливо те, що  до волонтерського руху підключилися як і окремі громадяни, так і  громадські організації, об’єднання, ради сільгоспвиробників, асоціації фермерів, сільські, селищні, міський голови, приватні підприємці, які жертвували  великі кошти на підтримку наших солдатів. Ми дякуємо усім волонтерам, усім краянам, усім добрим людям, - зазначив голова райдержадміністрації Валерій Ткачук.  

 

Подяки від голови районної державної адміністрації  та солодощі від міської ради вручено активістам волонтерського руху району.

 

Після вітань учасники круглого столу перейшли до обговорення важливих питань та проблем, які стосуються волонтерської діяльності. Першим для обговорення стало питання співпраці між органами державної влади та волонтерами.

 

Під час зустрічі волонтер Тетяна Білінскі зазначила, що щиро вдячна за запрошення, за допомогу і підтримку - за життя. Від районної громадської організації Спілка учасників та волонтерів АТО голова організації, доброволець ДУКа  Артур Завальний подарував Тетяні Володимирівні, в знак вдячності медику від захисників Донецького аеропорту, троянди.

 

- Активну участь у допомозі воїнам АТО беруть жителі місцевих громад. Вони  збирають тоннами продукти харчування: овочі, фрукти, м’ясо, рибу, домашні консерви, випічку, надають транспорт, паливо для поїздок на передову. Прояви патріотичної свідомості та самоорганізації населення у територіальних громадах району викликають повагу. Адже жителі громад передали любов та тепло своїх сердець, віру в перемогу та велике бажання – всім повернутися додому живими з гуманітарними вантажами, - розповідає керівник ФГ «Боміс» Микола Барабаш. Він зауважив, що в більшості волонтери не афішують своєї діяльності. Вони не люблять публічності.

 

 У щирій розмові говорили про великий вклад у волонтерство військових капеланів, церковних громад району.  Відзначили артистів художньої самодіяльності району, які були з концертами у військових госпіталях, постійно проводять благочинні концерти на лікування хворих та ін.  Міський голова Володимир Жгутов розповів про обмін делегаціями, про співпрацю з містами Сватове Луганської області, Покровськ Донецької області.

 

Обговорено пропозицію по збору інформаційних матеріалів про волонтерську діяльність, створення робочої групи та передбачення коштів на її друк.

 

Волонтерство – це поклик серця до милосердя, дія доброти. Волонтери важливі для кожного суспільства, тому що вони працюють без користі для себе, показуючи цим суспільству, що є ще в житті речі більш цінні ніж отримання матеріальної нагороди. Із закінченням війни волонтерський рух не закінчується. Тому що  охорона навколишнього середовища, культура, розвиток і позитивний імідж країни, також  є основними напрямками роботи волонтерів. Сьогодні Міжнародний день волонтера і відзначати повинні ми усі. Тому що, ми всі волонтери, ми всі приймали участь у доброчинних, благодійних акціях. Деякі з нас можливо віддавали останнє, відривали від сім’ї, дому, але всі ми відкривали свої серця, пускаючи в них, доброту, любов та самопожертву. І тому хочеться нам усім побажати: Бережіть себе!   Усім вам низький уклін і щира подяка!


img_1931.jpgimg_1929.jpgimg_1935.jpgimg_1936.jpgimg_1937.jpgimg_1927.jpgimg_1917.jpgimg_1918.jpgimg_1920.jpgimg_1922.jpgimg_1921.jpgimg_1941.jpg