Новини

У неділю запрошують на Ківерцівський тріатлон -2017 18.11.2017, 10:20

У неділю запрошують на Ківерцівський тріатлон -2017

19 листопада 2017 року, у неділю, тиверці запрошують бажаючих на змагання з тріатлону. Початок 0 11:30, м. Ківерці , вул. Шевченка, 6 (біля пошти).

Читати далі...

Сьогодні відбулися урочистості на честь аграріїв Ківерцівського району 17.11.2017, 15:34

Сьогодні відбулися урочистості на честь аграріїв Ківерцівського району

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства.  День працівників сільського господарства – свято, що традиційно підсумовує кропітку працю аграріїв, завершує хліборобський рік, сповнений хвилюваннями і турботами про врожай.     

Читати далі...

Облдержадміністрація подала до обласної ради пропозиції щодо перерозподілу бюджетних коштів 17.11.2017, 15:28

Облдержадміністрація подала до обласної ради пропозиції щодо перерозподілу бюджетних коштів

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик вніс на розгляд обласної ради пропозиції щодо перерозподілу коштів обласного бюджету.  

Читати далі...

Ірина Куцик: У працівників сільського господарства важка і самовіддана праця 17.11.2017, 12:08

Ірина Куцик: У працівників сільського господарства важка і самовіддана праця

Шановні працівники сільського господарства! Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем працівників сільського господарства! Це - свято усіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це - свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.   Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.  

Читати далі...

Валерій Ткачук: Щира вдячність працівникам сільського господарства за невтомну працю 17.11.2017, 12:01

Валерій Ткачук: Щира вдячність працівникам сільського господарства за невтомну працю

Шановні працівники сільського господарства! Щиро вітаємо Вас з нагоди професійного свята. День працівників сільського господарства завжди знаменує собою не лише завершення сільськогосподарського року, але й підбиття підсумків реалізованих планів.     

Читати далі...

Із святом молодості, творчості, пошуку та відкриттів! З Днем студента! 17.11.2017, 11:57

Із святом молодості, творчості, пошуку та відкриттів! З Днем студента!

17 листопада студенти всього світу відзначають своє свято. Ця дата була започаткована ще у 1946 році під час Всесвітнього конгресу студентів, що відбувся в Празі, в пам’ять про розправу над чеськими студентами-патріотами. В знак солідарності зі студентами, які боролись за свободу і демократію в своїй державі, саме 17 листопада весь світ почав відзначати як Міжнародний день студента.  

Читати далі...

Вихованці Звірівського "Сонечка" надзвичайно талановиті та обдаровані малята 16.11.2017, 19:03

Вихованці Звірівського "Сонечка" надзвичайно талановиті та обдаровані малята

Вихованці Звірівського ДНЗ «Сонечко» - надзвичайно талановиті, відповідальні та здібні діти. Хоча у закладі функціонує лише одна різновікова група, яка налічує 24 дитини (6-дівчаток і аж 18 хлопчиків), до уваги батьків щороку презентуємо завжди неабиякі святкові дійства. Це і розвага до Дня козацтва, Андріївські вечорниці, Новорічно-Різдвяні свята, дійство до Дня матері і Випускний бал. 

Читати далі...

Зустрічі без прощань: чай, перегляд гарного фільму і тепле спілкування.... 16.11.2017, 18:07

Зустрічі без прощань: чай, перегляд гарного фільму і тепле спілкування....

14 листопада у районній книгозбірні відбулося засідання клубу «Зустрічі без прощань…», який діє при тісній співпраці з районним територіальним центром соціального обслуговування. За чашечкою запашного чаю члени клубу переглянули фільм режисера Марка Вебба «Обдарована».  

Читати далі...

Ірина Грудік: Уклін земний працівникам землі 16.11.2017, 16:51

Ірина Грудік: Уклін земний працівникам землі

Восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори та стодоли заповненні збіжжям, ми відзначаємо Свято працівників сільського господарства. Важкою є праця хлібороба. Це - недоспані ночі, напружені дні, висушені сонцем обличчя. Від весни до осені важко потрібно працювати, раненько вставати, сонце зустрічати.  

Читати далі...

Не мовчи про насильство! Стоп булінг! - Дітям розповіли про безпечну поведінку в мережі інтернет 16.11.2017, 10:52

Не мовчи про насильство! Стоп булінг! - Дітям розповіли про безпечну поведінку в мережі інтернет

Днями в приміщенні актового залу Ківерцівського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся профілактичний захід на тему «Не мовчи про насильство! Стоп булінг!». Метою заходу було: ознайомити присутніх з поняттям булінг, його видами, проявами та формування основних правил безпечної поведінки в мережі Інтернет. Розповіла про те, як запобігають такому насиллю в освітніх закладах США волонтер «Корпусу миру» Сієра Бартіс, яка працює при нашому закладі.

Читати далі...