Вперше серед вчителів фізкультури провели змагання

41396091_1799146953536589_3295637159087702016_n.jpg

7 вересня з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту яке святкується у другу суботу  вересня,  Ківерцівською дитячо-юнацькою спортивною школою за підтримки сектору молоді та спорту Ківерцівської РДА і відділу освіти Ківерцівської РДА вперше були проведенні змагання    серед вчителів фізичної культури міста та району, в яких прийняли участь понад 50 вчителів. Перед початком  відкриття змагань Марія Хазанюк начальник сектору молоді та спорту Ківерцівської РДА ознайомила присутніх з результативними показниками діяльності спортивної школи та району.

 

Привітати учасників змагань прийшли заступник голови Ківерцівської РДА Яна Церкевич, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Анатолій Пушкін, міський голова Володимир Жгутов, голова районної  організації профспілки  працівників освіти Євгенія Бабійчук та методист з фізичної культури відділу освіти Олег Трубніков. Усі запрошенні відзначили важливість фізичної культури і спорту на сьогоднішньому етапі розвитку суспільства, подякували вчителям фізичної культури та тренерам спортивної школи за вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у нашому районі та місті, побажавши і в подальшому не зупинятись на досягнутому та примножувати спортивні здобутки.

 

За підсумками роботи 2017-2018 начального року грамотами сектору молоді та спорту Ківерцівської РДА за вагомий внесок у розвиток жіночого футболу у Ківерцівському районі, були нагородженні тренери відділення футболу Ківерцівської ДЮСШ Дмитро Гаврук та Михайло Ходорчук, подяки відділу освіти за багаторічну роботу були врученні вчителям-ветеранам: Саві Гордійовичу Гонтару ЗОШ І-ІІІст. с.Жидичин, Степану Петровичу Кирилюку ЗОШ І-ІІІ ст. с.Сильне, Миколі Євгеновичу Глинському ЗОШ І-ІІІст. с.Тростянець, Валентині Владиславівні Ясинській ЗОШ І-ІІст. с.Омельне, Петру Михайловичу Ліпку ЗОШ І-ІІІст. с.Журавичі, Олександру Андрійовичу Мельнику ЗОШ І-ІІІст. с.Липне та Анатолію Юхимовичу Войтовичу ЗОШ І-ІІІст. с.Липне, подяки від адміністрації Ківерцівської ДЮСШ за результативні спортивні показники роботи були врученні кращим тренерам школи: Світлані Іваніченко тренеру-викладачу  відділення настільного тенісу, Андрію Данилюку та Олександру Данилюку тренерам-викладачам відділення легкої атлетики, також подяки від адміністрації школи  за сумлінну працю були врученні: Ірині Горохоль - секретарю, Олександру Калакуну – вахтеру, Олені Корлуп – прибиральниці та Анатолію Царюку- робітнику по обслуговуванню та ремонту приміщення, які своєю  добросовісною працею забезпечують діяльність закладу.

 

 За підсумками участі у змаганнях, команди посіли наступні місця з видів спорту:

 

 МІНІ-ФУТБОЛ

 

   І місце - 1 округ (загальноосвітні школи міста);

   ІІ місце - 4 округ ( 3 та 6 освітні округи);

   ІІІ місце - 3 округ ( 4 та 5 освітні округи);

   IV місце - 2 округ (2 та 7 освітні округи);

   Кращий гравець – Данилюк Олександр - ЗОШ І-ІІІст.№3;

   Кращий захисник – Оришкевич Орест - ЗОШ І-ІІст. С.Човниця;

   Кращий бомбардир – Струсь Андрій - КЕШ;

   Кращий воротар – Ходорчук Михайло -  ЗОШ І-ІІІст. с.Берестяне.

 

   ПЛЯЖНИЙ ВОЛЕЙБОЛ:

 

    І місце - 3 округ ( 4 та 5 освітні округи);

    ІІ місце - 4 округ ( 3 та 6 освітні округи);

    ІІІ місце - 1 округ (загальноосвітні школи міста);

    IV місце - 2 округ (2 та 7 освітні округи).

 

   ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ:

 

    - серед чоловіків

    І місце – Денисевич Олександр ЗОШ І-ІІ ст. с.Залісоче;

    ІІ місце – Політика Олександр ЗОШ І-ІІІст.№3;

    ІІІ місце – Філюк Олександр ЗОШ І-ІІІст. С.Журавичі;

    IV місце – Климчук Сергій ЗОШ І-ІІст. с.Мощаниця;

   - серед жінок

    І місце – Мартинюк Олена ЗОШ І-ІІ ст. с.Борохів;

    ІІ місце – Громик Алла ЗОШ І-ІІІ ст.№3;

    ІІІ місце – Арендарчук Антоніна ЗОШ І-ІІІ ст. с.Гремяче;

                    IV місце – Пушка Жанна ЗОШ І-ІІ ст. с.Олика.

 

 У ЗАГАЛЬНОКОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ КОМАНДИ ПОСІЛИ НАСТУПНІ МІСЦЯ:

 

   І місце – виборола команда 1 округу (загальноосвітні школи міста);

   ІІ  місце - 4 округ ( 3 та 6 освітні округи);

   ІІІ місце - 3 округ ( 4 та 5 освітні округи);

   IV місце - 2 округ (2 та 7 освітні округи).

 

                                                              Заступник директора Ківерцівської ДЮСШ

                                                              Оксана Щербинська

 


41323160_1799147463536538_2206707403016110080_n.jpg41454180_1799141520203799_8857649305243090944_n.jpg41509673_1799143060203645_5868897613973028864_n.jpg41423529_1799142570203694_5009368641070694400_n.jpg41396115_1799142846870333_8916818325195980800_n.jpg41396115_1799142846870333_8916818325195980800_n.jpg41277098_1799142336870384_33246341110956032_n.jpg41388462_1799146470203304_7194265903804973056_n.jpg41474039_1799146843536600_1205435773382295552_n.jpg41474418_1799146496869968_355069941407285248_n.jpg41392531_1799147560203195_2060076167263682560_n.jpg41516598_1799146463536638_942964790005858304_n.jpg