Вшанували пам"ять бійця "Айдару" Олега Михайлова

   20 липня голови райдержадміністрації Валерій Ткачук, районної ради Андрій Киричук та Дернівської сільської ради Олексій Лисюк відвідали  сім’ю  загиблого  Олега Михайлова, яка проживає у селі Дерно  Ківерцівського району, дружину Ларису та сина Вадима.   Потім усі разом навідалися до могили активного учасника Майдану, добровольця батальйону “Айдар”, розвідника-снайпера і, просто, щирого та відданного патріота України. 21 липня виповнюється рік, як Олег пішов з життя. Могила обставлена квітами, біля яких – жовто-блакитний прапор.

   “У мирному житті був таксистом, захоплювався мисливським собаківництвом, тримав двох собак породи дратхар, любив полювати на водоплавну птицю. Його тяжко поранили в обидві ноги, щоб не здатися у полон, він підірвав себе гранатою”, - зі сльозами на очах розповідає очільниками району дружина  загиблого героя.

    Олексій Лисюк запевнив, що сільська рада підтримає цю сім’ю –  виділить їм земельну ділянку, посприяє у виготовленні та встановленні нової огорожі навколо будинку.

   “Память про Олега завжди буде у наших серцях”, - підкреслив голова РДА Валерій Ткачук.