Вшануймо пам’ять Героїв Небесної Сотні

430.jpg

Символ нескореності та сили українського духу… “Небесною Сотнею” назвали своїх героїв самі українці, бо разом ми віримо, що полеглі тепер захищають від ворогів небесні кордони нашої держави. Вперше ця назва пролунала у Києві 21 лютого 2014 року, коли тодішня влада України офіційно визнала загиблих під час акцій протесту на Майдані Незалежності жертвами розстрілу.

20 лютого вся наша країна стає на коліна перед подвигом героїв Революції Гідності, що проходила в листопаді 2013 року — лютому 2014 року. Відзначають цей день офіційно з 11 лютого 2015 року, відповідно до указу Президента України Петра Порошенка.18-22 лютого 2014 року – доленосні дні для свідомості всіх українців. Дні, під час яких українці зрозуміли, що вони – не раби. І великий сум, що далося це ціною крові героїв. Відтоді протягом цих днів українці згадують трагічні події та поклоняються тим, хто своїм життям захистив правду, честь і волю вільної України.

20 лютого 2018 року о 16.00 год. у сквері Героїв Євромайдану м. Ківерці відбудеться вечір-реквієм з вшанування  пам’яті Героїв Небесної Сотні  “У їхніх серцях жила Україна” та покладання квітів до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.

Запрошуємо краян долучитись до вшанувальних заходів.