Як РЦЗ співпрацювало з СГВК ім. Шевченка у 2017 році

20180122_122918.jpg

22 січня 2018 року директор Ківерцівського районного центру зайнятості  Микола Музичук зустрівся з головою СГВК ім. Шевченка Степаном Войтовичем. Під час зустрічі керівники підвели підсумки співпраці за 2017 рік, адже на замовлення роботодавця службою зайнятості було підготовлено 3 спеціаліста, працевлаштовано на постійне місце роботи 8 осіб з числа безробітних, укомплектовано 100% заявлених вакансій тимчасового характеру, в яких приймали участь 29 осіб з числа пошукачів роботи.

 

В ході розмови Микола Музичук проінформував голову господарства про сучасні технології, які використовує служба зайнятості у своїй роботі: впровадження сервісу електронної реєстрації безробітних, який розміщений на порталі Державної служби зайнятості, основна мета якого спрощення комунікації між шукачами роботи та центрами зайнятості; запровадження відеорезюме тих, хто шукає роботу, відеопрезентацій вакансій, відеоспівбесід з роботодавцями; створення електронного кабінету роботодавця, що дозволить співпрацювати з центром зайнятості на відстані.

 

Присутні окреслили плани спільних дій на майбутнє. Після завершення зустрічі Степан Адамович подякував директору центру зайнятості за підтримку та співпрацю, бо на сьогодні служба зайнятості є вагомим посередником на ринку праці між роботодавцем та пошукачем роботи.

 

Провідний фахівець з питань зайнятості                                          Т. Красівова