Як святкувала Журавичівська громада

20190714_123202.jpg

В рамках проекту «Територія майстерності» до святкування  дня Журавичівської громади (сіл Журавичі, Микове, Домашів)   долучились фахівці  Ківерцівського районної філії Волинського обласного центру зайнятості на запрошення сільського голови Алли Гонтар. 

 

       Наймолодші гості свята - діти з задоволенням подорожували в світ професій, активно вивчали буклети та інформаційні матеріали, розповідали, хто ким хоче стати в майбутньому, довірливо прислухались до порад фахівців, які акцентували увагу на актуальних професіях сучасного ринку праці. Розгадували загадки, ребуси, приймали участь в вікторині, розмальовували та  отримали подарунки від служби зайнятості.

 

         Працівники інформували населення про можливості самореалізації, стан ринку праці, соціальні послуги, які надає служба зайнятості. Відвідувачі мали можливість ознайомитись з інформаційними матеріалами, буклетами, актуальними вакансіями по підбору «Роботи на літо і не тільки», сучасними електронними сервісами. Насичена святкова програма зібрала велику кількість мешканців та гостей громади. Святковий концерт, виставка майстрів народної творчості, розваги для дітей - нікого не залишили байдужими.

 

Провідний фахівець

 з профорієнації                                                                 Л. Мартинюк

 


20190714_130026.jpg20190714_124836.jpg20190714_123220.jpg