Як в районі працює робоча група з питань легалізації трудових відносин з найманими працівниками.

img_7567.jpg

         Для здійснення контролю за використанням роботодавцями найманої праці  в районі робочою групою  постійно проводяться перевірки   щодо їх реєстрації, виплати заробітної плати в повному обсязі та здійснюються повторні перевірки суб’єктів підприємницької діяльності на території селищних та сільських рад.

         В районі активно працює робоча група з питань легалізації трудових відносин з найманими працівниками (розпорядження голови райдержадміністрації від 20.09.2016 року №308) до складу якої входять представники відділу праці управління соціального захисту населення, державної податкової інспекції, управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку, управління фінансів, поліції, управління держпраці, центру зайнятості населення та інших структурних підрозділів.

        Легалізація заробітної плати – загальна проблема усіх державних органів. Тож і вирішувати її слід спільними зусиллями.

       Працівниками відділу праці УСЗН райдержадміністрації згідно наданої інформації сільськими та селищними радами створено реєстр суб’єктів підприємницької діяльності по кожній селищній та сільській радах.

        Членами робочої групи з питань легалізації в районі з  початку 2017 року здійснено 120 перевірок суб’єктів підприємницької діяльності. В ході проведеної роботи виявлено 56 працівників, які працювали без оформлення трудових відносин. Реагуючи на рекомендації членів робочої групи підприємці оформили 52 найманих працівника згідно чинного законодавства та нараховують оплату праці в розмірі мінімальної заробітної плати.

         13 липня 2017 року відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації найманих працівників. 

        Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ківерцівського районного центру зайнятості Михайло Марчук проінформував запрошених суб’єктів підприємницької діяльності про організацію робіт тимчасового характеру, порядок оформлення трудових відносин з працівниками, які беруть участь в роботах тимчасового характеру; про порядок компенсації роботодавцям які працевлаштовують на новостворені робочі місця витрат у розмірі єдиного внеску на зальнообовязкове державне соціальне страхування.

 

 

Ківерцівський районний центр зайнятості