Як запобігти гострим кишковим інфекціям

img0.jpg

В Україні в останні роки почастішали випадки гострих кишкових інфекцій. В дитячих виховних закладах, закладах громадського харчування на території Волинської області реєструвались спалахи гострих кишкових інфекцій, випадки ботулізму. Не виключенням був і Ківерцівський район, де 37 осіб опинились на лікарняних ліжках, після відвідин одного із  закладів харчування міста.                                                    

Для кишкових інфекцій характерними є різні шляхи розповсюдження. Основними є вода і харчові продукти, з якими збудник може потрапити в організм здорової людини. Забруднення води може відбуватися при потраплянні у воду фекалій, що містять патогенні мікроорганізми, незадовільного рівня санітарного облаштування населених місць, незадовільного утримання туалетів, порушеннях при організації збору, видалення і знезараження нечистот. В цих випадках збудники хвороб легко проникають, як  на поверхню грунту , так і в грунтові води, відкриті водойми і людина заражається при купанні, при вживанні цієї води. Використання забрудненої води для поливки городів може привести до зараження овочів та фруктів, а ії вживання в їжу без санітарної обробки приводить до зараження людини. Сьогодні ці питання особливо актуальні, так як в області пройшли рясні дощі і можливе підтоплення населених пунктів. Окремі західні області потерпають від повені.

     

Доводилось бачити, як дорослі на вулиці дають дітям чи самі їдять немиті овочі, фрукти, ягоди, несуть разом в купленими овочами  хліб без упаковки.Патогенні мікроби можуть потрапити в організм людини з немитих овочів або зараженого хліба. Крім того на поверхні  фруктів та овочів, зелені можуть міститися яйця гельмінтів.  Ось чому завжди, а особливо, в теплу пору слід бути особливо обережними, постійно дотримуватись чистоти рук, посуду, споживати лише добре вимиті фрукти та овочі, свіжі, вживати чисту воду. Важливе значення  в профілактиці гострих кишкових захворювань має виконання  елементарних правил приготування й зберігання їжі, бо саме тут криється джерело небезпеки розмноження  хвороботворних мікроорганізмів.

     

Дотримання правил особистої гігієни, включаючи регулярне миття рук,- запорука значного скорочення захворюваності кишковими інфекціями.  Руки необхідно мити  перед їдою, приготуванням їжі, після кожного відвідування туалету, контакту з домашніми тваринами. Проте не всі, особливо діти, вміють правильно це робити . Спочатку руки слід змочити водою, потім намилити їх і розтерти мило до утворення  густої піни, далі піну змити. Цю процедуру повторити двічі, тричі. Слід мити не лише тильні й долонні  поверхні кистей, а й між пальцями. Особливо повинні стежити за чистотою рук персонал  дитячих закладів, а також особи, що займаються приготуванням та реалізацією  харчових продуктів. Нехтування правилами  може призвести до групового захворювання кишковими інфекціями.

     

Ще одне інфекційне захворювання пов’язане із вживанням харчових продуктів - ботулізм. Небезпечним воно є тим, що розпочинається із не характерних симптомів, а для лікування необхідна тільки специфічна сироватка. Збудник цієї хвороби живе  та виділяє токсини в  умовах без доступу  повітря - м’ясних, рибних, грибних консервах, ковбасі, в’яленій рибі , які приготовлені в домашніх умовах та не пройшли достатньої  термічної обробки. Особливим є те, що смакові якості продуктів не змінюються. В останні роки причиною ботулізму була  і риба промислового виробництва.

    

Значно легше запобігти захворюванню ніж його лікувати, до того ж іноді виникають небажані ускладнення, особливо, якщо хворий несвоєчасно звертається до лікаря.  Часто хворі займаються самолікуванням, в надії на швидке одужання, стаючи при цьому бактеріоносіями і тривалий час виділяють збудників в навколишнє  середовище, прицьому заражаючи оточуючих.

 

Ківерцівське районне управління

ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області

Начальник відділу державного нагляду

за дотриманням

санітарного законодавства                                                                        Пахальчук А.Й.