Які доходи підлягають обов’язковому декларуванню

img_3435.jpg

Головне управління ДФС у Волинській  області нагадує жителям Ківерцівського району, що 1 січня 2018 року стартувала кампанія декларування доходів. Які доходи підлягають обов’язковому декларуванню розповідає заступник  начальника – начальник   Ківерцівського відділення Луцької   об’єднаної податкової інспекції Головного управління державної фіскальної служби України у Волинській області Оксана Гупало. 

- Ківерчанам та жителям району, котрі у 2017 році отримали доходи, з яких не було сплачено податки, варто подбати про подання річної податкової декларації. Цього року громадяни звітуються про доходи за минулий рік за новою формою декларації, - інформує Оксана Сергіївна.

Заповнити і подати декларацію можна до 1 травня 2018 року в Центрі обслуговуваня платників Ківерцівського відділення Луцької ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області.

Звертаємо увагу, що до доходів, які згідно законодавчих вимог підлягають обов’язковому декларуванню, належать:

- доходи, з яких при нарахуванні або виплаті ПДФО не утримувався;

- доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо);

- спадок  від осіб, які не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення та подарунки від осіб, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення;

- доходи від продажу інвестиційних активів;

- іноземні доходи.

Щоб виконати свій  конституційний обов’язок і подати річну податкову декларацію громадянам треба звернутися в Центр обслуговування платників ,що розташований за адресою м.Ківерці,вул.Воїнів- Інтернаціоналістів,1а. Саме тут фахівці ДФС нададуть необхідні консультації та допоможуть правильно заповнити декларацію про отримані доходи.

З графіком роботи Центру обслуговування платників можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС у Волинській області за адресою vl.sfs.gov.ua.

Телефони для консультацій  3-11-46, 2-10-14