Ярмарка вакансій для ТЗОВ "Анекс плюс"

img_4974.jpg

21 грудня 2017 року в Ківерцівському районному центрі зайнятості проведено ярмарку вакансій для ТЗОВ "Анекс плюс". Підприємство займається виробництвом велосипедів, дитячих та інвалідних колясок . Тому на сьогодні потребують укомплектування вакансії – швачки. Даний захід відвідало 10 безробітних, що перебувають на обліку в Ківерцівському районному центрі зайнятості.

 

Директор з питань кадрової роботи ТЗОВ "Анекс плюс" Тетяна Новосад ознайомила присутніх з роботою підприємства, презентувала відповідні вакансії за якими здійснюється підбір працівників, специфікою роботи, оплатою праці, режимом та графіком роботи, тощо.

 

Учасники ярмарку мали можливість поставити питання та отримати вичерпні відповіді. Роботодавець запропонував відвідати підприємство для більш детального ознайомлення з умовами праці.

 

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Михайло Марчук ознайомив пошукачів роботи із ситуацією на ринку праці, послугами служби зайнятості.

 

За результатами проведення ярмарки вакансій п'ятеро безробітних виявили бажання ознайомитись з умовами роботи безпосередньо на виробництві.

 

 

Начальник відділу

взаємодії з роботодавцями

Ківерцівського районного центру зайнятості                                         М. Марчук


img_4971.jpgimg_4970.jpgimg_4975.jpg