Юні боксери стали призерами Міжнародного турніру пам'яті Василя Лопотоцького

24-26 листопада 2017 рокув м.Луцьк був проведений Міжнародний турнір пам’яті майстра спорту з боксу Василя Лотоцького. Участь у змаганнях взяли близько 260 спортсменів з майже усіх регіонів України, а також з Білорусі, Польщі та Литви. Боксери змагалися у трьох вікових категоріях – юніори, молодь та чоловіки. У складах команд  виступали діючі переможці і призери світових та європейських змагань.

Ківерцівський район у цих змаганнях представляли вихованці Ківерцівської ДЮСШ: Дегтяренко Юрій у ваговій категорії до 44,5 кг виборов І місце; Стельмащук Владислав (вагова категірія до 60кг), Трофимчук Григорій (вагова категорія до 44,5кг) та Байда Вадим (вагова категорія до 40кг) посіли ІІ місця; Радчук Ігор (вагова категорія до 69кг), Прокопчук Микола (вагова категорія до 57кг) та Міндер Ігор (вагова категорія до 54 кг) посіли ІІІ місця; Черкашин Сергій (вагова категорія до 69кг) посів 5 місце.

Тож бажаємо спортсменам  вдалих  виступів на наступних  змаганнях.

Спортсменів до змагань підготував тренер-викладач з боксу Ківерцівської ДЮСШ Грабовський Олександр Володимирович.