Ювілейний концерт ансамблю пісні та танцю "Барвінок"

18951424_1314449268623110_8434230476463739290_n.jpg

11 червня відбувся ювілейний концерт з нагоди  35-ї річниці створення народного аматорського ансамблю пісні і танцю  ,,Барвінок’’ районного будинку культури ім. М.П.Ковальова.

 

На свято зібралися жителі міста. У кожного, хто заходив до приміщення, відразу ж піднімався настрій: їх радісно зустрічали організатори свята, звучала весела музика. Цього свята чекали з нетерпінням та хвилюванням. На плечі працівників закладу культури  випало найбільше турбот з організації підготовки: сценарію та номерів художньої самодіяльності, оформлення сцени, запрошення гостей.

 

З вітальними словами до всіх присутніх звернулися начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації  Єлізавета Левчук, депутат обласної ради Олександр Омельчук та помічник народного депутата Ірини Констанкевич  – Лариса Годік-Понєдєльнік, які подякували за гарний виступ, дали високу оцінку творчості  народному аматорському ансамблю пісні і танцю  ,,Барвінок’’, побажали  успіхів, натхнення, молодості в душі, оптимізму  всім учасникам та  пообіцяли подальшу підтримку у сфері розвитку культури нашого краю.

 

Cайт РДА