З 1 червня стартувала заявкова кампанія на черговий чемпіонат під егідою Асоціації дворового футболу Волині.

18922795_1290090291103963_5578756179169001674_o.jpg

З 1 червня стартувала заявкова кампанія на черговий чемпіонат під егідою Асоціації дворового футболу Волині. Турнір уже звично проходитиме на спортивному майданчику у м. Ківерці. До участі запрошуються любительські команди зі всієї області. Як зазначають організатори, для кожної із команд буде створюватися індивідуальний графік ігор, це надасть змогу прийняти участь у змаганнях колективам, що грають у районних першостях.
Турнір проходитиме у форматі ліги, таким чином колективи зіграють чемпіонат в одне коло, а згодом розіграють кубок ліги. Новинкою стало те, що паралельно до основної ліги буде проводитися чемпіонат серед дітей до 16 років. Таким чином планується залучити дітлахів до активного відпочинку у літній час, зазначив Голова Асоціації дворового футболу Волині – Микола Озюк. Заявковий триватиме триватиме до 22 червня, тому поспішіть зареєструвати свою команди, щоб мати змогу поборотися за головний трофей ліги!
Характеристика турніру: 
Формат турніру: чемпіонат в одне коло.
Час гри: 2 тайми по 12 хвилин.
Кількість гравців у полі: 5 осіб (4 +1) 
Кількість гравців у заявці: до 12 осіб 
________________________________________ 
За результатами турніру переможців чекають пам'ятні призи: 
Кубки, медалі, учасників та переможців змагань по завершенню сезону очікують подарунки та заохочувальні призи від нового технічного партнера компанії "Richioli". Також футболісти чемпіонату АДФ зможуть по спеціальній ціні придбати увесь футбольний інвентар: форму, гетри, маніжки, м’ячі, якісне взуття, сітки на футбольні ворота та інше, корисні призи від Організаторів та Партнерів.

Індивідуальні нагороди для найкращих гравців. 
____________________________________________________ 
Участь у чемпіонаті Дворова ліга можуть брати будь-які команди: вуличні, міські, сільські, районні, як новостворені, так і з давніми традиціями.

Під час матчів буде вестися фотозйомка ігор, тому кожен учасник Ліги зможе побачити себе та прочитати про свої подвиги на кількох ресурсах ЗМІ. 
Заявку можна подати ТУТ:http://goo.gl/forms/02W0v2f7x0