З 5 по 15 січня в Ківерцях відбувся зимовий турнір з міні-футболу « Сніжинка– 2015» серед шкіл міста та району.

За словами директора Ківерцівської ДЮСШ Олександра Левчука, турнір вже давно полюбився учасникам  i був приурочений Новорічно-Різдвяним святам. Отож, ці змагання, до яких школярі традиційно готуються заздалегідь, зібрали цьогоріч двадцять сім команд.

Футбольні баталії тривали  у три тури. А результати виявились такими: переможцем  у змаганнях серед дівчат 1999 р. та молодших стали команди з Берестян, які посіли перше і друге  місця, 3 м. – у Ківерцівської ДЮСШ, 4 –Ківерцівська експериментальна школа.

Серед учнів 5-6 класів змагалося 7 команд. Перше місце у ФК «Олика». Друге місце виборола команда ЗОШ №3, третє місце завоювала команда Ківерцівської районної гімназії , четверте у ЗОШ №4.

Десять команд змагалися у  категорії 7-8 класи. Перше місце вибороли футболісти ЗОШ с. Башлики, друге – ЗОШ №3, третє у спортсменів з Карпилівки.

Шість команд виборювали першість у категорії 9-10 класи. Перше місце посіли футболісти ДЮСШ, 2м. – у ЗОШ с. Башлики, 3- ЗОШ №3.

Переможці та призери нагороджені медалями і грамотами ДЮСШ. (Дивитись відео нагородження)