З Днем волонтера!

90846.jpg

Дорогі волонтери та небайдужі люди! Від щирого серця вітаю Вас з Міжнародним днем волонтера!Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя. 

 

У час, коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації, коли порушено територальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужасть та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.

 

Дуже приємно, що жителі Ківерцівського району не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Переконаний - кожен мешканець Ківерцівщини вніс хоча б часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу нашим бійцям.

 

Титанічну роботу здійснюють громадські організації "Тивер". Школа безпеки та виживання", "Самооборона Ківерець", Товариства Червоного Хреста України, "Соняшник", благодійні фонди "Християнська місія "Благовістя" (Петро Чайка), "Ківерцівський край"(Володимир Дейна). Їх допомога спрямована передусім на підтримку військовослужбовців, у тому числі і наших краян.  Вони надають адресну допомогу бійцям,  які перебувають на Сході України і беруть участь в АТО, а також військовим, що поки що проходять навчальну підготовку.  Волонтери працюють безоплатно, встановлюють потреби солдатів, забезпечують їх продуктами і одягом, обладнанням та запчастинами, засобами захисту і маскування, медикаментами та побутовими речами.

 

Значний внесок у допомогу учасникам АТО роблять міська, сільські, селищні ради, ОТГ. Кошти перераховані фермерськими господарствами, сільскогосподарськими товариствами та підприємцями спрямовуються на придбання необхідного спорядження, продуктів харчування та одягу.

 

Слід відзначити і духовенство району. В усіх церквах постійно триває збір коштів, продуктів харчування, усього необхідного, що військові капелани доставляють українським військовим та мирним жителям на сході України.

 

Подвиг медиків - волонтерів - це окрема сторінка волонтерського руху. Вони у складних умовах рятують найголовніше - життя. 

 

Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти.  Для Вас найціннішою подякою є розуміння того, що Ви реально можете врятувати людське життя. Нині, завдяки Ваші підтримці, у зоні АТО воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати!

 

Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

 

Низький уклін  усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!

 

Голова РДА

Валерій Ткачук