З квітня 2018 року реалізацію м"яса свиней домашнього забою буде заборонено.

14 вересня 2017 року під головуванням  Прем’єр-міністра України В. Гройсмана  відбулася нарада, на якій одним із питань розглядалось питання підвищення ефективності діяльності Держпродспоживслужби України в частині забезпечення належного державного ветеринарно-санітарного контролю (нагляду) за проведенням подвірного забою тварин.

 

4 квітня 2018 року набирає чинності Закон України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та з врахуванням розвитку епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней на території  України буде обмежено реалізацію продуктів забою тварин що одержанні в результаті подвірного забою.

 

Продукти отримані в результаті забою не на бойні, що має експлуатаційний дозвіл, можуть використовуватися виключно для власного споживання або реалізації на агропромисловому ринку кінцевому споживачу в межах 50 кілометрів від місця забою.

Реалізація продуктів забою в торговій мережі буде здійснюватись лише з бойні що має експлуатаційний дозвіл із відповідними супровідними документами.

                                                                                                                     

 

 Ківерцівське районне  управління Головного управління

Держпродспоживслужби у Волинській області.