З нагоди Дня народження Шопена вихованці музичної школи підготували концерт

anna_tohta.jpg

20 лютого в Ківерцівській дитячій музичній школі відбулася лекція-концерт  приурочена   210-й річниці від  дня народження  видатного польського композитора Фридерика   Шопена.

 

Заввідділом фортепіано   Анна Тьохта  познайомила присутніх з  короткою та яскравою біографією митця , особливо відмітивши вплив революційних подій 1831 року  в Польщі  на його творчість .     Шопена часто називають «польським Моцартом». Він теж дуже рано почав грати на фортепіано та писати власну музику. «Коли Бог засумував за Моцартом на землі, він послав туди Шопена» - писав Михайло Казінік.

 

За все життя Шопен не створив жодного твору для симфонічного оркестру, але його твори для фортепіано є неперевершеною вершиною світового фортепіанного мистецтва.

 

У виконанні учнів музичної школи: Юстини Дмитрук (клас викладача Сень О.В.) , Каріни Юхимчук (клас викладача Левковської Г.М.) ; випускника Ярослава Долішняка (клас викладача Тьохти А.Л.) та викладачів школи: Анни Тьохти, Анни Савицької та Володимира Мартинюка прозвучали перлини фортепіанної творчості Шопена- ноктюрни, полонези, прелюдії та вальси.  Глядачі відмітили професійність виконавців та ведучої Анни Тьохти.

Заступник директора Лариса Боровик

 


87476626_628425164600870_4874716571617984512_o.jpgyaroslav_dolishnyak.jpgkarina_yuhimchuk_-_kopiya.jpganna_tohta_ta_volodimir_martinyuk.jpg